Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.08 Mart 2018 Perşembe, 15:04

30’larınızda Bunların Yiyin

Cinselliğin en verimli yaşandığı 30’lu yaşlarda bol bol bunları tüketin.En sorunsuz yaş aralığı olan 30’lu yaşlar hem kadının hem de erkeğin kendini bulduğu bir dönem. Bu dönemi en verimli bir halde geçirmek de yediklerinizle doğru orantılı.

İyi bir cinsel hayat için mutlaka tüketin

Ceviz, badem ve fındık

Her Gün 4 Adet Badem Yemenin Mucizevi 4 Faydası

Bu üçlüye muhteşem üçlü desek en doğru tanımı yapmış oluruz. E vitamini ve selenyumdan zengini olan ceviz, badem ve fındık üçlüsü DNA yapısını kuvvetlendirir ve vücuttaki toksinlerin atılmasına destek olur. Daha kaliteli bir cinsel hayatın kapılarını aralar.

Bal kabağı ve havuç

Metabolizma Hızlandıran ve Cilt Yenileyen Havuç, Ispanak Detoksu

Her gün A vitamini desteği hem daha aktif bir cinsel yaşamınız olmasını sağlar. Ayrıca erkekteki sperm sayısını arttırır. Eğer vücutta A vitamini düzeyleri düşükse sperm üretmi de o derece düşük olacaktır. A vitamini ve çinko kaynağı olan besinler kadın ve erkek için daha aktif ve iyi bir cinsel hayat için gereklidir.

Portakal, greyfurt ve mandalina

Portakal Kabuklarını Asla Atmamanız Gereken 9 Sağlıklı Neden

Kış meyveleri c vitamini için tam bir şifa deposu. C vitamini sadece nezle ve gripten korumaz. Sizin daha iyi bir cinsel hayat yaşamanızı sağlar. Bağışıklığı kuvvetlendiren bu meyveler sizi kışın hastalıklara karşı korur ve enfeksiyon kapmanızı engeller.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz