03 Temmuz 2018 Salı, 08:26

4 Yaşındaki Leyla’dan Acı Haber

Ağrı’da kaybolan 4 yaşındaki Leyla Aydemir 18 gün sonra köyde ölü bulundu.4 yaşındaki Leyla Aydemir, Ağrı’da ailesiyle bayram ziyareti için gittiği dedesinin köyünde kaybolduktan 18 gün sonra köyde ölü bulundu. Ağrı Başsavcılığı, Leyla’nın ölümü araştırmak için 2 savcı görevlendirdi. Leyla’nın ölüm nedeni otopsiden sonra belli olacak. Ağrı Valisi’nin, “Daha önce aranan bölgede bulundu” dediği Leyla’nın naaşı toprağa verildi.

ğrı kent merkezinde oturan Nihat ve Şükran Aydemir çiftinin, bayramın birinci günü gittikleri Bezirhane köyünde kaybolan kızları Leyla’yıarama çalışmalarının 18. gününde acı haber geldi.

Arama çalışmaları sonucu Bezirhan köyünde minik Leyla’nın cansız bedenine ulaşıldı.

Leyla’nın, kaybolduğu dedesinin köyüne 2 buçuk ila 3 kilometre uzaklıkta bulunan bir dere yatağının üst bölgesinde bulunduğu öğrenildi. Söz konusu bölgenin ise daha önce arama yapılan bölgeler arasında yer aldığı bildirildi. Ancak Leyla’nın orada mı öldürüldüğü, yoksa bölgeye sonradan mı getirildiği ise henüz bilinmiyor.

Minik Leyla‘nın cenazesi otopsinin yapılması amacıyla Ağrı Devlet Hastanesi morgundan alınarak ambulansla Erzurum Adli Tıp Kurumuna sevk edildi.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz