enflasyonemeklilikötvdövizkktckktc haberson dakikakıbrıs son dakikakktc gazeteleri
DOLAR
32,3565
EURO
34,4292
ALTIN
2.435,74
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin KKTC Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
KKTC
Açık
24°C
KKTC
24°C
Açık
Pazartesi Açık
24°C
Salı Açık
24°C
Çarşamba Açık
25°C
Perşembe Az Bulutlu
22°C

“Kanserle Savaş İçin Afiş ve Slogan Yarışması” sonuçlandı

“Kanserle Savaş İçin Afiş ve Slogan Yarışması” sonuçlandı
29.03.2024 11:20
A+
A-

Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfının geleneksel olarak düzenlediği  “Kanserle Savaş İçin Afiş ve Slogan Yarışması” sonuçlandı.

Vakıftan verilen bilgiye göre, yarışmanın ödül töreni ve sergi açılışı 16 Nisan Salı günü saat 14.00’de İsmet Vehit Güney Sergi Salonu’nda yapılacak.

“Düşlediğim Sağlıklı Yaşam” ve “Düşlediğim Çevre” konulu yarışmada 38 okuldan bin 161 eser yarıştı.

-Yarışma sonucu

Yarışmada ödül alanlar şöyle:

“Ana sınıf kategorisi:

1-) Tezel Sarıoğlu – Yakın Doğu Okul Öncesi, 1-) Mehmet Bulut Göksü – Yakın Doğu Okul Öncesi.

2-) Şifa Bölüm – Güzelyurt Atatürk Maarif Anaokulu, 2-) Lina Koru – Güzelyurt Atarürk Maarif Anaokulu.

3-) Demir İpar – Yakın Doğu Okul Öncesi, 3-) Almira Şener – Güzelyurt Atatürk Maarif Anaokulu.

Ana sınıf kategorisi mansiyon ödülleri:

Elif Naz Kırklar – Fazıl Plümer Anaokulu, Özdemir Özkurtuluş – Yakın Doğu Okul Öncesi, Yaz Öznergiz – Yakın Doğu Okul Öncesi, Serin Rüzgar – Yakın Doğu Okul Öncesi, Merve Direkoğlu – Yakın Doğu Okul Öncesi,          Elin Çiftçi – Güzelyurt Atatürk Maarif Anaokulu, Nehir Çeto – Yakın Doğu Okul Öncesi, İzim Savaşır – Yakın Doğu Okul Öncesi, Cihan Uzun – Güzelyurt Atatürk Maarif Anaokulu, Ahmet Koloşlu – Güzelyurt Atatürk Maarif Anaokulu, Melisa Sür – Güzelyurt Atatürk Maarif Anaokulu, Rüya Benekli – Güzelyurt Atatürk Maarif Anaokulu.

İlkokul 1 – 2 – 3. Sınıf Kategorisi:

1-) Melin Beyaz – Dr. Suat Günsel Devlet İlkokulu, 1-) Mine Nur Yeter – Dr. Suat Günsel Devlet İlkokulu.

2-) Su Hulusioğlu – Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu, 2-) Umay Kürüm – Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu.

3-) İpek Bayraktar – Yakın Doğu İlkokulu, 3-) Afet Üstünel – Dr. Suat Günsel Devlet İlkokulu.

İlkokul 1 – 2 – 3. Sınıf Kategorisi Mansiyon Ödülleri:

Hira Nur Kütenci – Karşıyaka Merkez İlkokulu, Mustafa Kurt – Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu, Dinçalp Doğruyol – Yakın Doğu Yeniboğaziçi İlkokulu, Emir Hadduroğlu – Dr. Suat Günsel Devlet İlkokulu, Gülbahar İlkbahar – Dr. Suat Günsel Devlet İlkokulu, Merida Beysoydan – Dr. Suat Günsel Devlet İlkokulu, Hera Dokuzlar – Dr. Suat Günsel Devlet İlkokulu, Peri Aceroğlu – Dr. Suat Günsel Devlet İlkokulu, Cemre Kılıç – Dr. Suat Günsel Devlet İlkokulu, Diyorbek Salamov – Gelibolu İlkokulu

İlkokul 4 – 5. Sınıf Kategorisi:

1) Eylül Kızılkara – Dr. Suat Günsel Devlet İlkokulu, 1) Nisa Barut – Alsancak İlkokulu.

2) Bingül Özfaik – Dr. Suat Günsel Devlet İlkokulu, 2) Miray Karacelal – Alsancak İlkokulu.

3) Zen Arıkbuka – Dr. Suat Günsel Devlet İlkokulu, 3) Mert Ali Yıldız – Alsancak İlkokulu.

İlkokul 4 – 5. Sınıf Kategorisi Mansiyon Ödülleri:

Erdoğan Bilal Soygür – Dr. Suat Günsel Devlet İlkokulu, Delsa Salehısıahdashtı – Yakın Doğu Yeniboğaziçi İlkokulu, Yağmur Yıldız – Karşıyaka Merkez İlkokulu, Ekrem Güler – Şht. Salih Terzi İlkokulu, Su Uluçaylı – Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu.

Ortaokul Kategorisi:

1) Türel Özer Balta –  Canbulat Özgürlük Ortaokulu, 1) Sude Karakuş – Lefke Gazi Lisesi.

2) İclal İlgu – Canbulat Özgürlük Ortaokulu, 2) Elif Baysal – Bayraktar Ortaokulu.

3) Rüya Boran – İrsen Küçük Ortaokulu, 3) Azra Armağan – Hala Sultan İlahiyat Koleji.

Ortaokul Kategorisi Mansiyon Ödülleri:

Nguyen Ngoc Tram – Lefke Gazi Lisesi, Naile Khalil – Canbulat Özgürlük Ortaokulu, Ömür Çelebi – Canbulat Özgürlük Ortaokulu.

Lise Kategorisi:

1) Nursel Hançer – Türk Maarif Koleji, 1) Ecem Çıdan – Türk Maarif Koleji.

2) Bircan Rehan – Lefkoşa Türk Lisesi, 2) Ali Muhammedov – Lefkoşa Türk Lisesi.

3) Semina Koçak – 20 Temmuz Fen Lisesi.

Özel Kategori:

1) Hamide Sürmen – Gazimağusa Meslek Lisesi, 1) Mert Gebedek – Cengiz Topel End. Meslek Lisesi.

2) Halime Küçükandaç – Cengiz Topel End. Meslek Lisesi, 2) Nisa Nur Dereli – Cengiz Topel End. Meslek Lisesi.

3) Halime Küçükandaç – Cengiz Topel End. Meslek Lisesi.

Özel Kategori Mansiyon Ödülleri:

Berk Besimoğlu – Gazimağusa Meslek Lisesi, Mahan Şarman – Gazimağusa Meslek Lisesi.”

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.