Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.29 Nisan 2016 Cuma, 10:52

8 İçki Çaldıktan Sonra Para Ödemeden Ayrılmak İstediler

Erülkü Süpermarket’ten 8 şişe içki aldıktan sonra ellerini kollarını sallayarak çıkmaya çalışırken yakalanan 3 kafadarın tutukluluk süresi uzatıldı.8 İçki Çaldıktan Sonra Para Ödemeden Ayrılmak İstediler

Başkent Lefkoşa’ya bağlı Demirhan Köyünde faaliyet gösteren Erülkü Süpermarkete 25 Nisan tarihinde saat 20.45 sıralarında müşteri gibi girip 8 şişe içkiyi aldıktan sonra parasını ödemeden ayrılmak isteyen 3 kişi dün yeniden mahkemeye çıkarıldı.

Louai Abdallah, Osayd Abualwafa, Ala Tamalawi isimli zanlılar hakkında tutukluluk süreleri 1 gün daha uzatıldı

Mahkemeye aktarılan bilgilere göre, yakalanan zanlılarla birlikte hareket eden 2 kişinin ise henüz yakalanmadı.

Mahkemede mesele ile ilgili polis memuru olayla ilgili bulguları aktardı. Polis huzurda bulunan zanlılar Louai Abdallah, Osayd Abualwafa, Ala Tamalawi’nin 25 Nisan tarihinde saat 20.45 sıralarında Demirhan da faaliyet gösteren Erülkü isimli market içerisinden 8 şişe içki çalmaya çalıştıkları esnada yakalandıklarını söyledi.

İçkiler emare olarak alındı

Polis, zanlıların tasarrufunda bulunan içkilerin emare olarak alındığını ayrıca zanlılar ile birlikte konu yerde bulunan ve isimleri tespit edilen 2 kişinin de olay yerinden kaçtığını söyledi. Polis, mesele ile ilgili olarak başlatılan soruşturmanın devam ettiğini, olayla ilgili aranan 2 kişinin henüz bulunamadığını ifade ederek zanlıların bir gün daha tutuklu kalmalarını talep etti. Talebi değerlendiren mahkeme zanlılar hakkında bir gün daha tutukluluk emri verdi.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz