Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.15 Ekim 2016 Cumartesi, 14:41

“Acaba CTP’nin Vermiş Olduğu Vatandaşlıklar Yasal mı?”

Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) “hükümetin yasa dışı olarak verdiğini” iddia ettiği vatandaşlıkları yargıya taşıdı.UBP-DP hükümetinin keyfi kararlara imza attığını savunan ve yargıya başvurmak dışında çareleri kalmadığını söyleyen Talat, “Hükümet bir yandan keyfi bir şekilde vatandaşlık dağıtıp diğer yandan da usulsüz olduğunu anlayınca bu vatandaşlıkları iptal ediyor” diyerek vatandaşlık konusunu yargıya taşımıştı.

Hatta UBP-DP hükümetinin ülkede adeta bir padişahlık yarattığını ve UBP’nin kendini ülkenin sahibi sandığını da açıklamalarında belirtmişti.

Yaşanan bu gelişmeler üzerine halk sosyal medya üzerinden Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Mehmet Ali Talat’a tepkilerini dile getirdi.

Vatandaşlıkla ilgili CTP’nin  tutumu karşısında CTP’de siyaset yapmış ve üst  kademe yöneticiliği görevlerinde de bulunmuş olan Abdurrahim Türkmen’in yorumundaki ‘Talat ne yaptığını biliyor mu acaba? Her gün arıza yapıyor çözüm yok arıza var..’ sözleri dikkat çekti.capture

İşte Talat’a tepkiler yağdıran halkın diğer paylaşımları 

capture1

 

capture2

 

capture3

 

capture4

 

capture5

 

capture6

 

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz