Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.11 Mart 2018 Pazar, 16:02

Adriana Lima’nın Kızı Olacak

Ünlü isimlerle ilgili paylaşımlarıyla adından söz ettiren Onur Akay, Adriana Lima ve Metin Hara çiftinin bebeğinin cinsiyetini açıklarken, şarkıcı Banu Parlak’ın da 2 aylık hamile olduğunu duyurdu.Ünlü isimlerle ilgili kötü haberler paylaştığı için magazin camiasında ‘Felaket Tellalı’ olarak ünlenen Onur Akay’dan, bu sefer müjdeli haberler geldi.

Aloo Müzik Grubu’nun solistlerinden Adnan Ferah’la Ortaköy’de bir mekanda sohbet ederken görüntülenen ünlü sanatçı Onur Akay’a, muhabirlerin “Kötü haberleri hep sizden duyuyoruz. İyi haber hiç gelmiyor mu?” sorusu üzerine Onur Akay’dan iki ayrı müjdeli haber geldi. Akay, Adriana Lima ve Metin Hara çiftinin bebeğinin cinsiyetini açıklarken, şarkıcı Banu Parlak’ın da iki aylık hamile olduğunu iddia etti.

“ADRİANA LİMA’NIN KIZI OLACAK”

Geçtiğimiz günlerde Adriana Lima’nın Metin Hara’dan iki aylık hamile olduğu iddia edilmişti. Onur Akay’ın yaptığı bu açıklama ile güçlenen iddiada, bebeğin cinsiyetinin de belli olduğu öğrenildi. Akay, “Adriana Lima ve Metin Hara çiftinin kızı olacak.” dedi.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz