11.8 C
Lefkoşa
17 Ocak 2021 Pazar

Asım Akansoy CTP Parti MYK üyeliğinden istifa etti!

CTP Milletvekili Asım Akansoy sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaparak CTP parti MYK’sından istifa ettiğini duyurdu.

İşte o Paylaşımdan detaylar…

Değerli arkadaşlar aşağıdaki haber ve yorum üzerine şunu ifade etmek isterim. Toplumun CTP’ye çok daha fazla ihtiyacı olan bir dönemden geçiyoruz. Parti çalışmalarımızın elbette daha da gelişmeye ihtiyacı var. Bu bağlamda bir karar aldım. Kendi adıma asla bir yorgunluk içinde değilim. Özellikle halkın çok büyük sorunlarla karşı karşıya kaldığı bir dönemde yorulmak, bizim literatürümüzde olmaz. Yaklaşık bir yıl önce göreve başlama ve yakın bir süre önce ayrılma gerekçelerimi, Parti Genel Başkanı tüm ayrıntıları ile birlikte bilmektedir. Bu görevi kendisi ile yaptığım görüşme üzerine kabul etmiştim. Yine birlikte görüşerek sonlandırdım. CTP’de görev bitmez. Halkın beklediği daha güçlü ve etkili bir CTP için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Ana Sayfa GÜNDEM Asım Akansoy CTP Parti MYK üyeliğinden istifa etti!

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

YÖNET(E)ME(ME)

Bu yazının amacı, her zaman ve koşulda olduğu gibi,her şeyin hızla ve çoğunlukla da sarsıcı ve/veya yıkıcı bir biçimde değiştiği içinde bulunduğumuz Koronavirüs Pandemi...