Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.
Akpınar: O gün gelirse Biz hazırız – VIDEO

611 kez izlendi, 11 Eylül 2015 Cuma

Geçtiğimiz günlerde Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar, şehitlerimizin yasını tuttuğumuz böyle bir günde, her okuyanı duygulandıran bir mesaj yayımladı.

Geçtiğimiz günlerde Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar, şehitlerimizin yasını tuttuğumuz böyle bir günde, her okuyanı duygulandıran bir mesaj yayımladı.
Akpınar, şehitlerimizin yasını tuttuğumuz böyle bir günde, her okuyanı duygulandıran bir mesaj yayımlamıştı.
Kıbrıs’ta TMT’den önce oluşan “9 Eylül” milli hareketinin kurucularından Türkây Akpınar’ın oğlu olan Serhat Akpınar ,“Biz doğduğumuz günden beri bayrağımızın bekçileriyiz” demişti. Bugünde sosyal medyadan mücahitlik yıllarına ait bir fotoğraf paylaşan Akpınar fotoğrafın altına şunları yazdı: “Terörü Lanetlediğimiz bu günlerde yayınlamış olduğum Mücahitlik döneminin çocukluk yıllarına yönelik resimlere, övgü dolu direk mesajlarınız için çok teşekkür ediyorum. Buradaki resimde de göreceğiniz gibi askerlik hizmetinde gerek GKK gerekse Barış Kuvvetleri Komutanlığınca yapılan denetlemelerde başarı ve kazanmış olduğum parasal ödülü dahi kendi bölüğümün ihtiyaçlı askerlerine aktardığım o günlerini çok iyi hatırlıyorum. O dönemde eğer GAÜ olmasaydı bugün tam 2 yıl hizmet verdiğim Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığında Muvazzaf Subay olarak katılım gösterirdim. Resimde ise T1 Tankları ile Subay ve Astsubay arkadaşlarımla Eğitim sırasında. Biz Askeriz. Mehmetçiğiz ., Toprağız ., Biz Bir Kıbrıs Türk Mücahidi ., Biz Bozkurt’uz .. İçimizdeki Bizle kimse bizi sınamasın. Çocukluğu bizlerden kaçırılan Bizler, şuan yaşananları çok iyi anlıyoruz. O duyguyla büyüyen, savaşın tüm yönlerini gören , acısını , yokluğunu yaşayan bizler Türkiye’mizin , Anavatanımızın acısını çok iyi anlıyoruz . İçimiz yanıyor, kanıyor her gün. O gün gelirse Biz Hazırız.”

Etiketler: Gündem Slider Kıbrıssondakika'dan Slider Üstü
Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz