Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.23 Eylül 2018 Pazar, 12:09

Ali Koç’tan derbi öncesi mesaj

Fenerbahçe yönetimi, Beşiktaş derbisinden galibiyet beklerken umut veren bir futbol da istiyor. Ali Koç, Samandıra’da yaptığı toplantıda Phillip Cocu ve futbolculara son uyarılarını yaptı.Fenerbahçe 3 puan istiyor
Fenerbahçe’de Phillip Cocu’nun durumu tartışılırken, yönetim Beşiktaş derbisinde teknik heyet ve takımdan farklı bir görüntü bekliyor.

Toplantılar yapılıyor

Sarı lacivertlilerde, Avrupa Ligi’nde Dinamo Zagreb’den alınan 4-1’lik yenilgiden daha çok, sergilenen futbolun kötü olması yönetimi üzdü. Başkan Ali Koç, Samandıra’da futbolcular ve teknik heyetle bir toplantı yaparak son uyarılarda bulunurken, takımın içindeki sıkıntıların giderilmesine çalışılıyor.

Futbolcuların sorumluluk alması bekleniyor

Fenerbahçeli yöneticiler, yarın oynanacak olan kritik Beşiktaş derbisinde mutlak galibiyet beklerken, ortaya konulacak futbolun da gelecek için umut verici olmasını istiyor. Cocu’nun mutlaka takımı toparlamasını talep edilirken, futbolcuların da daha fazla sorumluluk alması ve çaba göstermesi gerektiği vurgulanıyor.

Bazı isimler kızağa çekilebilir
Bu nedenle Beşiktaş mücadalesi sonrası takımda önemli değişimler de olabilir. Beklentileri karşılayamayan oyuncular kızağa çekilebilir.

Beşiktaş yöneticileri otobüsle gidecek

Beşiktaş yönetimi Kadıköy’deki Fenerbahçe derbisine otobüsle gidecek. Sarı lacivertlilerler siyah beyazlılara bir yemek verecek. Beşiktaş için ayrılan biletler dün satışa çıkar çıkmaz tükendi. Taraftarlar yarın saat 17.00’de Vodafone Park’tan Ülker Stadyumu’na hareket edecek. (Spor Arena)

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz