Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.21 Ekim 2017 Cumartesi, 13:39

Alkollü Sürüş Felaketi Getirdi

Yenişehir trafik ışıklarında ME 766 plakalı aracıyla kırmızı ışıkta geçen 27 yaşındaki Gizem Galipoğluları, 3 yayaya çarptı.ÖLENİN NERELİ OLDUĞU MU YOKSA İNSAN OLDUĞU MU ÖNEMLİ? 

4 aile perişan! Kaza ve ölüm! Şöför Alkollü ama herkes sustu! Niye? Ölenler gariban ve sahipsiz diye mi? Başka uyruklu da olsa o ölen insan… geride acılı aileler kaldı. İşte Yenişehir ışıklarında hemde geç sayılmayacak bir saatte, şehrin göbeğinde meydana gelen kazada sürücünün alkollü olduğu ortaya çıktı

Alkollü araç kullanımının üst seviyede olduğu ülkemizde polis daha fazla önlem almalı! Şimdi gözler yargı da ….bakalım yargı ne diyecek?

Alkollü araç kullanarak ölen bu gariban insanlar bizim yerli halkımızdan birine çarpsa toplumda infial olurdu. Ancak ne yazık ki tam tersi olduğunda herkes sustu ve sürücünün alkollü oluşu gizlenmeye çalışıldı.

KAZA NASIL OLMUŞTU!

Dün akşam saat 18.30 sıralarında Yenişehir trafik ışıklarında ME 766 plakalı aracıyla kırmızı ışıkta geçen 27 yaşındaki Gizem Galipoğluları, 3 yayaya çarptı. Ağır yaralanan Maen Al Soboh (E-20), Rami Khaldoon Ragheb (E-) ve Abdul Rahmen Murad (18) Lefkosa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralılardan YDÜ öğrencisi, Filistin asıllı, Suriye uyruklu Murad, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

YARALILARDAN BİRİ PARK HALİNDE BULUNAN ARACIN ÖN CAMINA SAVRULDU

Yayaların biri çarpmanın etkisiyle park halinde bulunan bir aracın ön camından içeriye savruldu. Ağır yaralanan 20 yaşındaki Maen Al Soboh, Rami Khaldoon Ragheb ve 18 yaşındaki Abdul Rahmen Murad adlı üç üniversite öğrencisi, hastaneye kaldırıldı. Ancak Abdul Rahmen Murad Murad, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Araç sürücüsünü tutuklayan polis, soruşturma başlattı.

SÜRÜCÜ KRİZ GEÇİRDİ

Sürücü olay yerinde kaza sonrası kriz geçirdi.”Ben yapmadım,ben çarpmadım” diyen Gizem Galipoğluları polis tarafından tutuklandı.

 

SOSYAL MEDYADAN TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR
  • “Gerçekten ya insanları biçti geçti. Bakalım kimin torpilisidir.”
  • ” Bu arkadaş kırmızı ışıkta son sürat geçiyor ve 3 tane Filistinli yaya öğrenciye çarpıyor 20-30 metre sonra durabiliyor 3 öğrenci havada uçup karşı şeritteki arabalara vuruyor ve 1 tanesi maalesef ölüyor…. her zaman çok acımasız bir şekilde yazı yazan gazeteler çok normal bir habermiş gibi haber yapıyorlar”
  • “Suçlu kırmızı ışıkta geçme lüksü yok yazık oldu.annesi ne durumda kim bilir mekanı cennet olsun”
  • “Bence tutuklanmamıştır bile” diye olan yorumlar sosyal medya da kazaya tepkiler gelen tepkiler arasında..
Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz