Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.14 Ekim 2018 Pazar, 10:33

“Arda Turan’ın belki de futbol hayatı bitti”

Spor yazarı Uğur Meleke, “Futbol Disiplin Talimatı 60’ıncı maddesine göre 2 yıldan fazla hüküm giyenler, futboldan süresiz men edilir.” dedi. Arda, 3 farklı suçtan, 3,5 yıldan 11 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanacak.Spor yazarı Uğur Meleke, “Futbol Disiplin Talimatı 60’ıncı maddesine göre 2 yıldan fazla hüküm giyenler, futboldan süresiz men edilir.” dedi. Arda, 3 farklı suçtan, 3,5 yıldan 11 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanacak.

Hürriyet Gazetesi yazarı Uğur Meleke, ülke gündeminin bir numarası olan Arda Turan’ın geleceğiyle ilgili çok tartışılacak açıklamalara imza attı.

Meleke, şunları söyledi:

“Gündemde yaşadığı kavga olayıyla Arda Turan var. Futbol Disiplin Talimatı 60’ıncı maddesine göre 2 yıldan fazla hüküm giyenler, futboldan süresiz men edilir. Belki de Arda Turan’ın futbol hayatı bitti. Bunun için de mahkemenin sonucunu beklemek gerekiyor.”

NELER YAŞANMIŞTI?

Emirgan’da bir eğlence mekanında ikili arasında yaşanan “laf atma” tartışmasında Arda, Berkay’a kafa atarak burnunu kırdı. Daha sonra Berkay hastaneye kaldırıldı. Yıldız futbolcunun ise ünlü şarkıcının hastaneye kaldırılmasının ardından hastaneye gitti ve silahla bir el ateş açtı.

11 YILA KADAR YARGILANACAK

Arda, “Genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması”, “Silahla tehdit” ve “Ruhsatsız silah taşıma” olmak üzere 3 ayrı suç nedeniyle 3,5 yıldan 11 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanacak.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz