Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.04 Ekim 2016 Salı, 11:27

Başkan Sadıkoğlu ve Noyanlar şirketi hala susuyor!

İskele’de eski eser alanına yapılan kaçak inşaatta küpler dolusu altın çıktığı doğru ise nerede? Polis göreve!İskele’de “ÇİN KÖYÜ” projesi adı altında çok önemli eski bir yerleşim yerinin, tarihi eserlerin üzerine yapılan kaçak inşaat haberleri sonrası sessizliğe bürünen Belediye Başkanı ve Noyanlar Şirketi hakkında ise şimdi ŞOK iddialar ortaya çıktı.

www.kibrissondakika.com haber merkezine ulaşan, Group şirketinde görev yaptığını ve isminin saklı tutulmasını isteyen bir vatandaş, hem Başkan Sadıkoğlu’nun hem şirket yetkililerinin susmasında ki sebebin, kaçak yapılan SİT alanındaki kazılar sırasında çıkan küplerce altın olduğunu iddia etti.

 

İşte haber merkezimize ulaşan o mail;

“görgü tanıkları var. Kazı çalışması sırasında kepçe ansızın boşluğa düştü. İşciler panikle patronlarını aramış. Meğer tarihi eserlerin olduğu bir antik şehir gibi bir şey varmış altta. Belediye Başkanı Sadıkoğlu ve şirket yetkilileri apar topar gelmişler ve oradakilere konuyu kapattırmışlar. siz devam edin önemsiz bu demişler. Daha sonra gece geç saatlerde ışıklarla orada kazı yapanların ve küp gibi şeyleri taşıyan insanların olduğunu görenlerden bahsediliyor”

thumbnail_kup_altin

POLİS HAREKETE GEÇMELİ…

ÇİN KÖYÜ projesinde yapılan kaçak inşaat Eski Eserler dairesi tarafından durduruldu. Ancak söz konusu alanda çıkan eser ve iddia edilen altın küplerle ilgili ise polisin harekete geçmesi bekleniyor.

BAŞKAN SADIKOĞLU’NU KORUYAN POLİS KİM?

İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’nun ise İskele bölgesinde görev yapan bir polis tarafından korunduğu çünkü söz konusu polisin çok yakını olan bir akrabasının Belediyede, Başkan Sadıkoğlu’na çok yakın çalıştığı da gelen iddialar arasında.

www.kibrissondakika.com/ ÖZEL HABER

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz