“Benim kime saygı gösterip göstermeyeceğime bana kimse söyleyemez”- VIDEO

1422 kez izlendi, 29 Ekim 2015 Perşembe

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı ve Başkan adayı Hüseyin Özgürgün, Nazmi Pınar’ın hazırlayıp sunduğu Ada Raporu programına konuk oldu.

Ulusal Birlik Partisi (UBP) kurultayına sayılı günler kala, UBP Genel Başkanı ve Başkan adayı Hüseyin Özgürgün 3.Cumhurbaşkanı ve Ulusal Birlik Partisi (UBP) Onursal Başkanı Dr. Derviş Eroğlu ile aralarında bir sorun olmadığını belirtti.

“Eroğlu ile siyasette ne kadar yol alırız bilmem”
Özgürgün : “Bana göre her şey normal, aramızda bir şey olmadı Sayın Cumhurbaşkanı görevini yaptı ve ayrıldı, bugün siyasette değil. Bizde kendisi ile yıllardır beraber çalıştık. Sayın Eroğlu, Cumhurbaşkanlığı ’da yaptıktan sonra bence kariyerini zirvede noktaladı. Bizim içinde siyasette ne kadar yol alırız bilmem ama aramızda eksi bir şey yok” dedi.
Nazmi Pınar’ın “Derviş Eroğlu’na bir restiniz veya saygısızlığınız söz konusu oldu mu?” sorusuna ise Hüseyin Özgürgün, “Bir restim olmadı, saygısızlık başka bir şey. Benim kime saygı göstereceğime göstermeyeceğime veya bunun ölçüsünün ne olduğuna bana kimse söyleyemez” dedi.
ÖZEL HABER www.kibrissondakika.com

Etiketler: Ada Rapaoru ada tv derviş eroğlu hüseyin özgürgün nazmi pınar pınar ubp ubp kurultay ulusal birlik partisi
Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz