13.4 C
Lefkoşa
25 Ocak 2021 Pazartesi

Beştepe’de Tarihi Zirve Bitti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Binali Yıldırım, Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli’yi kabul etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası demokrasi mesajı veren liderleri Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası demokrasi mesajı veren Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul etti. Zirve 2 saat 40 dakika sürdü.
LİDERLERİ O SÖZLERLE KARŞILADI
Erdoğan liderleri “geçmiş olsun” ve “hoşgeldiniz” diye karşılamıştı.
Beştepe’deki görüşmeye ilk olarak gelen Başbakan Yıldırım olurken, Yıldırım’ın ardından Kılıçdaroğlu ve Bahçeli de Beştepe’ye geldi. Saat 14:06’da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde başlayan zirve 16:46’da sona erdi.
İLK KEZ KÜLLİYE’DELER
Muhalefet liderleri Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olmasının ardından ilk kez Külliye’ye çıktı. Zirve aynı zamanda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında 3 partinin bir araya geldiği ilk toplantı oldu.

Ana Sayfa Genel Beştepe'de Tarihi Zirve Bitti

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

KKTC’DE 3’ÜNCÜ KALP NAKLİ GEÇEKLEŞTİRİLDİ

Kalp ve Damar Cerrahi Uzmanı Operatör Dr. Hasan Birtan, sosyal medya üzerinden KKTC’de üçüncü kalp naklinin gerçekleştirdiğini duyurdu. Birtan, emeği geçen herkese teşekkür etti.