21.6 C
Lefkoşa
16 Nisan 2021 Cuma

Burcu Okumuş’u Sokak Ortasında Katletmişti!

Kendisini aldattığı şüphesiyle, Gazimağusa’da, Yemen Kahvehanesi’ne kahvaltıya davet ettiği 10 yıllık eşi Burcu Okumuş’u, bıçakla sokakta kovaladıktan sonra, herkesin gözü önünde 5 bıçak darbesiyle gözünün içe baka baka öldürdükten sonra, aynı bıçakla kendi canına da kıymak isteyen Ardahanlı Özgür Okumuş, dün, Gazimağusa Ağır Ceza Mahkemesi huzuruna çıkarıldı.

Başkan Fadıl Aksun, Kıdemli Yargıç Pınar Beyoğlu ve Yargıç Temay Sağer’den oluşan Gazimağusa Ağır Ceza Mahkemesi, avukatının tehir talebini reddederek, Özgür Okumuş’u, “taammüden adam öldürme, “adam öldürme” ve “kanunsuz bıçak taşıma” suçlarından itham etti.

Sanık Özgür Okumuş, eşini planlayarak öldürmediğini iddia ederek, aleyhindeki ilk davayı “Kabul etmiyorum” diyerek reddetti, diğer iki davayı kabul etti.

Dünkü duruşmada, İddia Makamı Başsavcılık adına davayı yürütecek olan Kıdemli Savcı Mustafa İldeniz ve sanık Avukatı İbrahim Demirtaş hazır bulundu.

Dava, “taammüden adam öldürme” suçunun duruşması, “adam öldürme” ve “kanunsuz bıçak taşıma” suçlarının da olgularının aktarılması için 25 Ekim 2017 tarihine ertelendi.

Kıbrıs

Ana Sayfa Genel Burcu Okumuş'u Sokak Ortasında Katletmişti!

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

K.K.T.C. KOVİD-19 GENEL DURUM / 16 NİSAN 2021 CUMA

Son 24 saatte yapılan test sayısı 7890 olup, 54'ü yerel 73 pozitif vakaya rastlanmış, 50 kişi taburcu edilmiştir. 5 kişi hava yolu ile ülkemize gelmiştir....