Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.09 Ekim 2014 Perşembe, 18:08

ÇAKMAK’IN KİTABI TANITILDI!

Hasan Çakmak’ın kitabı İstanbul’da tanıtıldıHasan Çakmak’ın kitabı İstanbul’da tanıtıldı

Gazeteci-yazar Hasan Çakmak’ın “Gözlerimden Kalbime Süzülen Damlacıklar” isimli kitabı Kuzey Kıbrıs’tan İstanbul’da tanıtıldı.

Geleneksel olarak her yıl İstanbul’da düzenlenen “Sahaflar Festivali”ne davet alan Hasan Çakmak festivalde kitapseverlere “Damlacıklar” isimli kitabını imzaladı.

Bu yıl 8. Düzenlenen festivalin açılışına dünyanın çeşitli yerlerinden Türkçe kitap çıkaranlar davet edildi.

Festivalde, Hasan Çakmak’ın 1 Eylül Dünya Barış Günü’nde piyasaya sürdüğü “Damlacıklar” kitabı büyük beğeni topladı. Kitapseverler yanında Kıbrıs kültürünü merak edenlerin de ilgi gösterdiği etkinlikte Hasan Çakmak, İstanbul’daki okuyucuları ile bir kez daha buluştu.

Türkiye Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Beyoğlu Belediyesi’nin desteklediği 8. Sahaflar Festivali 17 Eylül ile 7 Ekim tarihleri arasında açık olacak. Festival,  önceki yıllarda “Gezi Parkında düzenlenirken bu yıl İstanbul’un “Tepe Başı” semtinde gerçekleşiyor.

  1. Sahaflar Festivali’ne 80 tane kitabevi ve sahaf katılırken, nadir bulunankitaplara,dergilere, fotoğraflara, afişlere, mektuplara ve plaklara ulaşabilmekle birlikte bazı mezatlara da katılmak mümkün olacak.

Gazeteci-yazar Hasan Çakmak geçtiğimiz günlerde “Türkiye Direkler Arası Seyirci Ödülleri” kapsamında kültür-sanat alanında yaptığı çalışmalar ve kültürel etkinlikleri basına tanıtma konusunda ödüle layık görüşmüştü. Ödül töreni ekim ayında yapılacak.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz