Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.25 Şubat 2018 Pazar, 18:35

Canaltay, Sezon Sonuna Kadar Görevine Devam Edecek

Cuma gecesi alınan 7-1’lik Doğan mağlubiyetinin ardından kulüp başkanlığından istifa ettiğini duyurdu.Süper Lig ekiplerinden Yeniboğaziçi’nde 2 hafta önce teknik direktör Eralp Şerifoğlu istifa etmişti ve yönetim göreve Mehmet Metça’yı getirmişti. Takım yeni teknik direktörü ile çıktığı ilk maçında Cuma gecesi Mağusa’da Doğan Türk Birliği’ne 7-1 mağlup olurken, maç 2-1 devam ederken rakibin kazandığı penaltı pozisyonuna “o penaltı ise bu da penaltıdır” şeklinde yorum yapan hakemin oyuncularının inancını ve ümidini kırdığını belirten kulüp başkanı Derviş Canaltay maçtan sonra isyan etti ve kulüp başkanlığı bıraktığını açıkladı.

Canaltay kendisine ait sosyal medya hesabından dün akşam yaptığı açıklamada hakem kararlarına isyan ederken kulüp başkanı olarak başarısız olduğunu net bir şekilde ifade etti. Canaltay, “varsın biz kaybedelim ama gelecek, savaşanın kazandığı, kimsenin hakkının yenmediği bir döneme emanet olsun” diyerek ilk seçimde KTFF başkanlığına aday olacağını duyurdu.

Canaltay dün ise kulüp başkanlığı görevine sezon sonuna kadar devam etme kararı aldığını açıkladı. Canaltay, futbolcuların evine kadar gelerek kendisi ile konuştuğunu ve mücadele etmekten vazgeçmeme sözü verdiğini, göreve devam etme konusundaki isteklerine de kayıtsız kalamadığını ve sezon sonuna kadar başkanlık görevine devam edeceğini duyurdu.

Havadis Spor

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz