9.2 C
Lefkoşa
22 Ocak 2021 Cuma

Cenaze Töreninde Gözyaşları Sel Oldu

Gazimağusa’da eski sevgilisi tarafından vurularak öldürülen Halime Çetin, Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde ve Gazimağusa Mezarlığı’nda düzenlenen törenlerle son yolculuğuna uğurlandı. Ailesi, iş arkadaşları ve sevenlerinin son verdasını yaptığı cenaze töreninde Halime hemşirenin ardından gözyaşları sel olup aktı.

Çevresi tarafından çok sevilen, 2 genç evlat sahibi Halime Çetin’e önce saat 15.00 sıralarında Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde tüm mesai arkadaşlarının katılıyla tören düzenlendi. Halime Çetin’in cenazesi daha sonra Gazimağusa Mezarlığı’na götürülerek ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Öte yandan, dün öğle saatlerinde Halime Çetin’e yapılan otopside vücuduna 3’ü ölümcül 4 el ateş edildiğinin belirlendiği öğrenildi.

HAYRETTİN ÖZCÖMERT YOĞUN BAKIMDA

Halime Çetin’i vurduktan sonra av tüfeğini çenesine dayayıp 2 el ateş ederek kendi canına da kıymayı deneyen 43 yaşındaki Hayrettin Özcömert’in ise hayati tehlikesinin üst düzeyde devam ettiği öğrenildi. Hayrettin Özcömert’in Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi yoğun bakım servisinde polis gözetiminde müşahede altında tutulduğu öğrenildi.

Ana Sayfa Genel Cenaze Töreninde Gözyaşları Sel Oldu

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

BAŞBAKAN SANER; ”KKTC’DE TRAFİK YÜKÜ EN AĞIR YOLLARDAN BİRİ …”

BAŞBAKAN SANER YAPIMI DEVAM EDEN GİRNE –ALSANCAK YOLU 1. ETAP PROJESİNDE İNCELEMEDE BULUNDU SANER’E  BAYINDIRLIK VE ULAŞTIRMA BAKANI ÜNAL ÜSTEL DE EŞLİK ETTİ  Başbakan Ersan Saner,...