Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.20 Ekim 2016 Perşembe, 11:24

Çocukların Gülümsemesi İçin Var Mısınız?

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ), Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü; her yıl sosyal sorumluluk projesi olarak ”Hep Birlikte Mutlu Yarınlara” sloganı ile gerçekleştirmiş olduğu malzeme ve eğitici materyal desteğini, yeni akademik yılda da devam ettiriyor.GAÜ’nün 2016-2017 Akademik Yılı için belirlemiş olduğu “Çocuk ve Sevgi” Teması’na yönelik olarak, GAÜ Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü; Türkiye’de ihtiyacı olan okullara yardım kampanyası kapsamında ilk olarak, Şırnak İli’nin, İdil İlçesi Karalar İlkokulu’nun Ana Sınıfı’nda düzenlenme ve yapılanma kampanyası başlattı.

hepbirliktemutluyarinlara_gau-1

Konuyla ilgili açıklamada bulunan GAÜ Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü Öğretim Görevlisi Aytaç Dilek, “Kampanya ile ihtiyacı olan okulların eksikleri giderilecek ve çocukların gülümsemelerine bir katkı sağlanacaktır. GAÜ Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü’nden 2015 yılı’nda mezun olan bir öğrencimizin öğretmenlik yaptığı bu anasınıfının seçilmesi de, bölümden mezun olan öğrencilerimiz ile bölüm arasındaki manevi bağların devam ettiğinin de bir göstergesidir. Her zaman söylediğimiz gibi; Girne Amerikan Üniversitesi olarak biz bir aileyiz. Ayrıca, Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Türkiye Cumhuriyeti’nde gerçekleştirmiş olduğu sosyal sorumluluk projeleri ile, bir aile olduğunu göstermektedir.” dedi.

thumbnail_hepbirliktemutluyarinlara_gau-2-1

Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü Öğretim Görevlisi Aytaç Dilek, ayrıca; “Hep Birlikte Mutlu Yarınlara” kampanyasına destek olmak ve bir aile bütünlüğü içerisinde ilerlemek için, herkesi kampanyaya destek olmaya davet ederek; “Sizler de kampanyamıza destek olmak isterseniz; kırtasiye malzemeleri, eğitici materyaller, hikaye kitapları, minderler, kıyafetler vb.. malzemeleri, GAÜ Girne Kampüsü, Freedom Binası’ndaki, Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü’ne bırakabilirsiniz. Çocukların gülümsemesi için var mısınız?” mesajını verdi.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz