Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.01 Eylül 2018 Cumartesi, 14:00

Çocuklarını cinsel görüşlemerde kullanan anne iade edildi

KKTC’de, internette erkeklerle para karşılığı görüntülü cinsel içerikli görüşmelerde bulunduğu ve bu sırada kızı ile oğlunu da kullandığı iddiasıyla tutuklanan İngiliz vatandaşı Little İngiltere’ye iade edildi.Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yaşayan İngiliz vatandaşı Jodie Victoria Little, internette tanıştığı İngiltere’den erkeklerle cinsel içerikli sohbet ettiği sırada  yanında bulunan 4 yaşındaki oğlunu ve 16 aylık kızını da kullanmaya başladı.
Jodie Victoria Little oğlunun cinsel organını gösterirken, sohbet ettiği kişi bu görüntüleri kaydedip, polise şikayette bulundu. Şikayeti değerlendiren İngiliz polisi, IP adresinden kadının adresini tespit etti ve KKTC polisiyle bilgileri paylaştı.

Girne’nin Bahçeli köyünde yaşayan şüphelinin evine baskın yapan KKTC polisi, Little’ı yakaladı. Şüpheli, polisteki ifadesinde, ‘Mart ve haziran ayları arasında internet üzerinden para karşılığında cinsel içerikli görüşmeler yaptığını ve çocukları da bu dönemde istismar ettiğini’ kabul etti.

Ada’da 2015 yılından beri kaçak yaşadığı da belirlenen Jodie Victoria Little, ‘namus ve ahlaka aykırı davranışta bulunma’ suçundan tutuklandı.

İNGİLİZ POLİSİNE TESLİM EDİLDİ

Yeniden mahkemeye çıkarılan Jodie Victoria Little, İngiltere’nin iade istediği üzerinden dün KKTC’den ihraç edildi. Ercan Havalimanı’ndan uçağa bindirilen Little, Londra’da İngiliz polisine teslim edildi. Little’ın, ‘çocukları istismar’ suçundan yargılanacağı öğrenildi.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz