12.9 C
Lefkoşa
1 Mart 2021 Pazartesi

(CTP) GENEL BAŞKANI TUFAN ERHÜRMAN’DAN AÇIKLAMA

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman, derhal bir kriz masası oluşturulması gerektiğini belirterek, “sağlığı da ekonomiyi de allem gallem ettiğiniz yetti. Yönetmiyorsunuz ve her adımınızda yeni bir kaos yaratmaktan başka hiçbir iş yapmıyorsunuz” dedi.

Erhürman’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“Mart’tan beri söylüyoruz. Krizi yönetmenin birinci şartı güveni sağlamaktır. Güveni sağlayabilmek için de kararları almadan önce gerekli tüm istişareleri samimiyetle tamamlamanız gerekir. İki farklı yasal organdan iki farklı karar çıkması yarattığınız kaosun geldiği son aşamadır. Bu, dileyen dilediği karara uyacak, aslında hiçbir karar tam bir devlet otoritesiyle uygulanamayacak demektir.

Sağlığı da ekonomiyi de allem gallem ettiğiniz yetti. Marttan beri söylediğimiz kriz masasını derhal çağırın. Yönetmiyorsunuz ve her adımınızda yeni bir kaos yaratmaktan başka hiçbir iş yapmıyorsunuz!!!”

Ana Sayfa GÜNDEM (CTP) GENEL BAŞKANI TUFAN ERHÜRMAN'DAN AÇIKLAMA

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

K.K.T.C. KOVİD-19 GENEL DURUM / 28 ŞUBAT 2021 PAZAR

Son 24 saatte yapılan test sayısı 3338 olup, 21'i yerel 33 pozitif vakaya rastlanmış, 24 kişi taburcu edilmiştir. 5 kişi hava yolu ile ülkemize gelmiş,...