17.9 C
Lefkoşa
1 Aralık 2020 Salı

Erdoğan’dan Başbakan Davutoğlu’na tebrik tweeti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabından, 1 Kasım seçimleriyle ilgili açıklama yaptı. Erdoğan Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda AK Parti ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu kutlayarak, “1 Kasım seçimlerine katılan tüm partilerimizi ve oylarıyla milli iradenin tecellisini sağlayan tüm vatandaşlarımızı tebrik ediyorum. Tek başına iktidar olan AK Parti’yi, Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu kardeşimi kutluyorum. Sandıkta ortaya koyduğu irade ile Türkiye’nin geleceğine, 2023 hedeflerine sahip çıkan milletimizin her bir ferdine teşekkür ediyorum. 1 Kasım seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Davutoğlu’ndan Erdoğan’a cevap

1 Kasım seçimleri sonrasına Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu kutladı. Davutoğlu da bu kutlamanın üzerine Erdoğan’a cevap yazdı.
Twitter üzerinden Erdoğan’a cevap yazan Davutoğlu mesajında, ‘Sayın Cumhurbaşkanım, sizden aldığımız bu kutlu davayı daha ileriye taşımaya kararlıyız. 1 Kasım demokrasi zaferi hayırlı olsun’ ifadelerini kullandı.

Ana Sayfa Genel Erdoğan'dan Başbakan Davutoğlu'na tebrik tweeti

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Gece Sokak Yasağı Bugün Başlıyor

Yeni bir karar alınıncaya kadar hafta içi 21.00-05.00, hafta sonu cuma 21.00'den pazartesi 05.00'e kadar sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. İlk sokak kısıtlaması bugün 21.00’de başlayıp...