21.3 C
Lefkoşa
31 Ekim 2020 Cumartesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kurbanlığı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bayramda kurban edeceği kurbanlık, Trakya bölgesinde özel yetiştirilen 1,5 tonluk dana oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kurbanlığını Tekirdağ’ın Çorlu ilçesine bağlı Şahpaz Mahallesi’nden aldı.

BURSA’YA GÖTÜRÜLÜYOR
AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Yavuz Uylaş ve yönetimi ile Şahpaz Muhtarı Recep Soydan tarafından Çengeloğlu Çiftliğinden teslim alınan 1,5 ton ağırlığındaki büyükbaş kurbanlık Bursa’ya doğru yola çıktı.

“ALLAH KABUL ETSİN”
Çengeloğlu Besicilik sahibi Musa Çengeloğlu, kurbanlığın özel olarak yetiştirdildiğini belirterek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a özel olarak yetiştirmiş olduğumuz Şarelo ırkı 1,5 ton ağırlığındaki kurbanlığımızı sevk ettik. Cumhurbaşkanımıza ve Tarım Bakanlığımıza çiftçilerimize vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum. Allah kurbanlarını kabul etsin” dedi.

Ana Sayfa Genel Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kurbanlığı
Önceki İçerikKırmızı et alerjisi!
Sonraki İçerikKKTC Gazete Manşetleri!

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

TC İçişleri Bakanı Soylu, Kovid-19 Testinin Pozitif Çıktığını Duyurdu

"PAZARTESİ GÜNÜ KENDİMİZİ İYİ HİSSETMEYİNCE TEKRAREN YAPTIRDIĞIMIZ TEST EŞİM, KIZIM VE BENDE POZİTİF ÇIKTI. DÜNE KADAR EVDE SÜRDÜRDÜĞÜMÜZ TEDAVİ DOKTORLARIMIZIN TAVSİYESİYLE HASTANE ORTAMINA NAKLEDİLMİŞTİR" TC...