23.2 C
Lefkoşa
27 Ekim 2020 Salı

DAÜ’den Kanser Hastaları İçin Duyarlı Etkinlik

Söz konusu hafta kapsamında, DAÜ Personel İşleri Müdürlüğü öncülüğünde, 3 Nisan 2017 Pazartesi günü, 10:00 – 13:00 saatleri arasında, DAÜ kampüsü içerisinde yer alan Merkezi Derslik (CL) önünde renkli bir kermes gerçekleştirilecek.
DAÜ’de yer alan tüm fakülte, müdürlük ve birimlerin katkılarıyla kurulacak olan stantlarda çeşitli yiyecek ve içeceklerin satışı yapılarak kanser hastaları için para toplanmaya çalışılacak. “DAÜ Farkında” sloganı ile gerçekleştirilecek olan kermeste, DAÜ’de çalışan personelin kendi emekleriyle hazırlayacağı yiyecek ve içeceklerin satılacağı toplam 37 stanttan elde edilecek gelir, KKTC Kanser Hastaları Derneği’ne bağışlanacak. Stantlarda yer alacak yiyecek ve içeceklerin porsiyonu ise 2 TL’den satışa sunulacak. DAÜ Rektörlüğü’nden yapılan açıklamada, sosyal sorumluluk projelerinin önemine vurgu yapılarak, kanser konusunda farkındalığın çok önemli olduğu ifade edildi ve ülkedeki kanser hastalarına bir nebze de olsa yardım edebilmek amacıyla tüm halkımız söz konusu yardım amaçlı kermese davet edildi.

Ana Sayfa EĞİTİM DAÜ'den Kanser Hastaları İçin Duyarlı Etkinlik

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Barcelona Başkan Bartomeu istifa kararı aldı

Barcelona'da sular durulmuyor. Lionel Messi krizinin ardından eleştirilerin odağında yer alan bordo mavili kulübün başkan Josep Maria Bartomeu istifa etti. İspanyol devinde sezon başında yaşanan...