11.6 C
Lefkoşa
26 Ocak 2021 Salı

DAÜ’den Kanser Hastaları İçin Duyarlı Etkinlik

Söz konusu hafta kapsamında, DAÜ Personel İşleri Müdürlüğü öncülüğünde, 3 Nisan 2017 Pazartesi günü, 10:00 – 13:00 saatleri arasında, DAÜ kampüsü içerisinde yer alan Merkezi Derslik (CL) önünde renkli bir kermes gerçekleştirilecek.
DAÜ’de yer alan tüm fakülte, müdürlük ve birimlerin katkılarıyla kurulacak olan stantlarda çeşitli yiyecek ve içeceklerin satışı yapılarak kanser hastaları için para toplanmaya çalışılacak. “DAÜ Farkında” sloganı ile gerçekleştirilecek olan kermeste, DAÜ’de çalışan personelin kendi emekleriyle hazırlayacağı yiyecek ve içeceklerin satılacağı toplam 37 stanttan elde edilecek gelir, KKTC Kanser Hastaları Derneği’ne bağışlanacak. Stantlarda yer alacak yiyecek ve içeceklerin porsiyonu ise 2 TL’den satışa sunulacak. DAÜ Rektörlüğü’nden yapılan açıklamada, sosyal sorumluluk projelerinin önemine vurgu yapılarak, kanser konusunda farkındalığın çok önemli olduğu ifade edildi ve ülkedeki kanser hastalarına bir nebze de olsa yardım edebilmek amacıyla tüm halkımız söz konusu yardım amaçlı kermese davet edildi.

Ana Sayfa EĞİTİM DAÜ'den Kanser Hastaları İçin Duyarlı Etkinlik

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

K.K.T.C. KOVİD-19 GENEL DURUM / 26 OCAK 2021 SALI

Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli, son 24 saatte yapılan test sayısının 3665  olduğunu, 34'ü yerel 38 pozitif vakaya rastlandığını, 2 kişinin yoğun bakıma alındığını, 19...