30.1 C
Lefkoşa
26 Eylül 2021 Pazar

David Beckham’ın kızını dudağından öpmesi takipçilerini ikiye böldü.

Victoria Beckham, “En iyi baba” notuyla eşi David Beckham ve kızı Harper Seven’ın dudak dudağa bir pozunu paylaştı. Beckham’ın kızını dudağından öpmesini eleştirenler kadar, bunun bir sevgi göstergesi olduğunu söyleyerek savunanlar da oldu.
46 yaşındaki Victoria Beckham’ın “En iyi baba” notuyla paylaştığı fotoğraf tartışma konusu oldu.
Eşi David Beckham‘ın 9 yaşındaki kızı Harper Beckham‘ın dudağından öperken çekilen karesini yayınlayan Beckham, takipçilerini ikiye böldü. Beckham’ın gönderisine çok sayıda yorum yağdı.
Bir takipçisi, Victoria Beckham‘ın bu paylaşımına, şu yorumu yaptı; “Dudaktan öpmek bir ebeveynin, çocuğuna olan sevgisini göstermenin en iyi yolu değildir. Dudaklar, bir çocuğun bedeninin en özel parçaları. Eğer onu dudağından öperseniz, çocuğa ‘Bedeninin sınırları açık ve isteyen o sınırı geçebilir’ mesajı vermektir.”
Olumsuz yorum yapan başka bir takipçi de; “Ailenize bayılıyorum ama ebeveynlerin çocukları dudaklarından öpmelerini anlayamıyorum”, “Neden dudağından öpüyor?” ve “Çocukları böyle öpmeyi bırakın” dedi.
Bir takipçi de farklı olarak, “Bunu bir sorun olarak almıyorum” dedi. O takipçi, bunun her şeyin farklı olabileceğini düşünen açık fikirli insanların kullandığı bir yöntem olduğunu ifade etti.
Eski futbolcu, bu süreçte kaliteli vakit geçirmek için Victoria Beckham’a akşamları telefon kullanmasını yasaklamıştı.İkili ile ilgili konuşan bir kaynak, şunları söylemişti; “David, bazen Victoria’nın sürekli telefonunu elinde tuttuğunu hissediyor. Bu yüzden evde cihazsız akşamlar istediğini söyledi. Bunun tüm aileye iyi geleceğini düşünüyor.”
Ana Sayfa DÜNYA David Beckham'ın kızını dudağından öpmesi takipçilerini ikiye böldü.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

KKTC NÖBETÇİ ECZANELER / 25 EYLÜL 2021 CUMARTESİ

Bugünden yarın sabaha kadar nöbetçi olan eczaneler listesi haberimizin detaylarında. Önemli Not: Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir...