20 C
Lefkoşa
2 Aralık 2020 Çarşamba

Denktaş, Avcılık Federasyonunu Kabul Etti

Kabulde Avcılık Federasyonu Yeni Başkanı Erhan Keser ve yetkili üyeler bulundu.  

Denktaş: “İnceleyelim ve gereken desteği verelim”

Avcılık Federasyonu Yeni Başkanı Erhan Keser, av ve yaban hayatı düzenleme yasası üzerinde yeni yönetim olarak ivedilikle yapmış oldukları tadil çalışmalarıyla ilgili bilgi vermek ve meclise sunulduğu zaman hem Demokrat Parti hem de Maliye Bakanlığı olarak kendilerinden destek almak amacıyla Bakan Serdar Denktaş’a ziyaret gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Başkan Erhan Keser ve federasyon yetkilileri,  Maliye Bakanlığı bünyesinde satışı, kullanımı yasak olan ve kullanıma uygun görülen bölümünü federasyon olarak bünyelerine aldıkları ağlarla ilgili olarak da Serdar Denktaş’a ayrıca teşekkür ettiler.

Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Serdar Denktaş ise konuşmasında, Avcılık Federasyonu’nun yeni yönetimine başarılar dilerken, av ve yaban hayatı düzenleme yasasına gereken desteği tadilat çalışmasını inceledikten sonra hem Demokrat Parti hem de Maliye Bakanlığı olarak verebileceklerini söyledi.

Ana Sayfa Genel Denktaş, Avcılık Federasyonunu Kabul Etti

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

BM’DEN İSRAİL’E FİLİSTİNLİ ÇOCUKLARI VURMASIYLA İLGİLİ ŞEFFAF SORUŞTURMA ÇAĞRISI

Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Yüksek Komiserliği (OHCHR), İsrail'e işgal altındaki Batı Şeria'da İsrail askerlerinin 4 Filistinli çocuğu gerçek veya plastik mermiyle yaraladığı saldırılara ilişkin şeffaf soruşturma çağrısı...