25.9 C
Lefkoşa
17 Mayıs 2021 Pazartesi

Dürüst, KKTCELL’i Kabul Etti

İsmet Yazıcı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Kuzey Kıbrıs Turkcell’in geçmişten bu yana devam eden işbirliği prokolleri olduğunu, geleceğe ilişkin vizyonlarını iletmek ve projelerin devamını sürdürmek ve fikir alışverişi  için bu ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.

Okullarda daha önce başlamış olan projelerine teknolijiyi de katarak daha geniş kapsamlı çalışmalar yapmak istediklerini belirten Yazıcı, Türkiye’de hayata geçmiş olan “  Geleceğe Yazanlar” projesini de KKTC’de uygulamaya geçirmek istediklerini söyledi.

Milli Eğitim Bakanı Kemal Dürüst, Kuzey Kıbrıs Turkcell’in iletişim alanında ülkemizde hizmet veren başlıca kurumlardan olduğunu, sosyal projeleri ile eğitime katkı sağlamalarının büyük önem taşıdığını belirtti.

Bugüne kadar yapılan çalışmaların birçok ekonomik kuruluşa örnek teşkil etmesi gerektiğinin altını çizen Bakan Dürüst, Kuzey Kıbrıs Turkcell’in eğitime, çevreye, trafiğe ve bilime dayalı yaptığı çalışmaların devamı ve bundan sonraki işbirliği için bakanlık olarak destek vermeye hazır olduklarını, İsmet Yazıcı’ya da yeni görevinde başarılar dilediğini  kaydetti.

1 (37)

Ana Sayfa Genel Dürüst, KKTCELL'i Kabul Etti

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

KKTC NÖBETÇİ ECZANELER 16 MAYIS 2021 PAZAR

16 Mayıs akşamından 17 Mayıs sabahına kadar nöbetçi olan eczaneler listesi haberimizin detaylarında. Önemli Not: Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti...