Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.11 Mayıs 2018 Cuma, 08:40

Edis, GAÜ 2018 Bahar Şenlikleri’nde Yoğun İlgiyle Karşılandı

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) inovasyon teması ile başlayan ve merakla beklenen 2018 Bahar Şenlikleri kapsamında sahne alan Edis, konser alanını hınca hınç doldururken, hayranlarına unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.Telsim Ana Sponsorluğu, Asel, TeknoGold Sponsorluğu, Dans Fm Medya Sponsorluğu ve Merit Park Hotel Konaklama Sponsorluğunda gerçekleşen Edis konserine öğrenciler ve Girne halkı yoğun ilgi gösterdi.Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar

Girne Amerikan Üniversitesi Bahar Şenliği kapsamında gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Edis, “Girne Amerikan Üniversitesi’nin 34.yılı öncelikle kutlu olsun. Kurumunuz çok güzel çok beğendim. Beni Bahar Şenliğinize davet ettiğiniz için çok teşekkür ederim” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve yazı

Edis: “BESTECİ OLMANIN BİR AÇIKLAMASI YOK… BENCE BESTECİ OLMAK DOĞUŞTAN GELEN BİR HEDİYE”

Edis, “Besteci olmanın bir açıklaması yok bence besteci olmak doğuştan gelen bir hediye. Çünkü ilk bestemi 10 yaşımda yapmıştım öyle hatırlıyorum. Albümde 4-5 senelik şarkı da var 1 senelik şarkı da var. Lise’de yazdığım bir şarkı da var. Albüm zaten hayallerimin toplamı gibi bir şey. Yazmaya da devam ediyorum. Yazmaya da devam edeceğim. Zaten şimdiden başladım 2’inci albüm şarkılarını yazmaya” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 20 kişi, gülümseyen insanlar, kalabalık

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz