28.7 C
Lefkoşa
29 Temmuz 2021 Perşembe

Eğitim Bakanı Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanı Seçilen Tatar’ı Kutladı

Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanlığına seçilen Başbakan Ersin Tatar’ı kutlayarak, yeni görevinde başarılar diledi.

Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Nazım Çavuşoğlu mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Engin devlet tecrübesine sahip bir lider olarak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni daha güçlü bir noktaya taşıyacağınıza olan inancımla, yeni görevinizde başarılar diliyorum.”

Yaşanan bu zorlu pandemi sürecinde hiçbir zaman birlikteliğimizi ve inancımızı kaybetmedik. Birlikte yola çıktık, azimle çalıştık ve demokrasinin en güzel göstergesi olan seçimi, hak ederek kazandık. Sorumluluklarımızın daha da arttığı bu dönemde halkımız için çok daha fazla çalışacağız. Bu ülkeyi seven, bu ülkeye katkı koymak isteyen herkesle bu yolda yürüyeceğiz. Sandığa gidip oy kullanan halkımıza teşekkür ederim, alnımızın akı ile kazandığımız bu zafer hepimizindir.

Ersin Tatar’ın Kıbrıs Türk halkının, hukukunu ve hürriyetini kararlılıkla savunacağına ve adamızda adil ve kalıcı bir çözüme ulaşılabilmesi için her türlü yapıcı çabayı göstereceğine de inanıyoruz. Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın Kıbrıs Türk halkına daha huzurlu, daha güvenli ve refah bir hayat için en büyük çabayı harcayacağına inancım tamdır.”

Ana Sayfa EĞİTİM Eğitim Bakanı Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanı Seçilen Tatar'ı Kutladı

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

KKTC DÖVİZ KURLARI 29 TEMMUZ 2021 PERŞEMBE

Döviz fiyatları bugün ne kadar oldu? Güncel Dolar, Euro, Sterlin alış fiyatı - satış fiyatı, pariteler ve çapraz kurlar hangi seviyelerde yer alıyor? - 29/07/2021 -...