11.8 C
Lefkoşa
21 Ocak 2021 Perşembe

ERDOĞAN: “AYIN 15’İNDE BİZ CUMHUR İTTİFAKI OLARAK SAYIN BAHÇELİ İLE BİRLİKTE KUZEY KIBRIS’TA OLACAĞIZ. TÖRENLERE KATILACAĞIZ SONRASINDA KAPALI MARAŞ BÖLGESİNDE PİKNİK YAPACAĞIZ”

TC Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Kahramanmaraş 7. Olağan İl Kongresi’nde konuştu.

Erdoğan’ın konuşmasındaki Kuzey Kıbrıs’la ilgili ifadeleri şöyle:

“Şimdi hamdolsun Kuzey Kıbrıs’ta seçim yapıldı. Bu seçim neticesinde Türkiye’yi seven Türkiye’yi kabullenmiş bir kardeşimiz orada Cumhurbaşkanı oldu. İnşallah Kıbrıs’ta şimdi yeni bir süreç başlıyor. Ayın 15’inde biz Cumhur İttifakı olarak Sayın Bahçeli ile birlikte heyetimizle Kuzey Kıbrıs’ta olacağız. Orada törenlere katılacağız sonrasında Kapalı Maraş bölgesinde şöyle topluca bir piknik yapacağız.

Anavatan-Yavruvatan birlikteliğimizi orada bizzat yaşayarak ortaya koyacağız. Buna ihtiyaç var bu gecikti. Tüm bunları yapmasaydık biz milletimizin yüzüne bakabilir miydik? Bunları yapmasaydık biz biz olabilir miydik? İşte bunun için diyoruz ki hem mücadeleyi yürüteceğiz hem bedelini ödeyeceğiz hem de hedeflerimizden asla vazgeçmeyeceğiz.”

Ana Sayfa Genel ERDOĞAN: “AYIN 15’İNDE BİZ CUMHUR İTTİFAKI OLARAK SAYIN BAHÇELİ İLE BİRLİKTE KUZEY...

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

TRAFİK KAZASI

Polis Basın Subaylığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Bağlıköy'de Karabetça Caddesi üzerinde bugün saat 14.00 sıralarında, güney istikametine doğru seyreden plakası meçhul araç sürücüsü yolun solunda...