17 C
Lefkoşa
30 Ekim 2020 Cuma

Denktaş, Erhürman ve Özersay tartışma programına katılıyor!

CTP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Tufan Erhürman’la Bağımsız Cumhurbaşkanı Adayı Kudret Özersay sosyal medya hesapları üzerinden paylaşım yaparak Genç TV’de yapılacak olan canlı yayın tartışma programına katılacaklarını açıkladılar.

İşte o sosyal medya paylaşımlarından detaylar…

 

Tufan Erhürman;

“DOĞRUSU DEMOKRASİ…. Bu akşam saat 20:30’da katılacak diğer adaylarla birlikte söz verdiğim gibi Genç Tv’de sevgili Mustafa Alkan’ın programında olacağım.”

Serdar Denktaş;

“Görüşlerini halka anlatmaktan aciz, tartışmadan korkan, seçmenden kaçan, kendi partilisine dahi saygısı olmayan bir adayımız var.
Halka söyleyecek bir şeyi olmayan aday bu akşamki programa katılmayacağını bildirmiş. Bu davranış, demokrasimize, diğer adaylara ama genel olarak bütün seçmenlere ama özel olarak UBP’li seçmene de saygısızlıktır. Kıbrıs Türk Halkı bu saygısızlığı affetmeyecektir. Ben hem demokrasimize verdiğim önem hem de diğer adaylara olan saygımdan dolayı bu geceki programa katılacağımı kamuoyuna bildirmek istiyorum.”

Kudret Özersay;

“Katılacak olan kim isterse olsun bu akşam Genç Tv’de yapılacak canlı yayın tartışma programına daha önce söz verdiğim üzere katılacağım, orada olacağım.”

 

Ana Sayfa GÜNDEM Denktaş, Erhürman ve Özersay tartışma programına katılıyor!

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Güney’de coronavirüs vakasında son durum!

Güney Kıbrıs Rum yönetiminde son 24 saat içinde yapılan testlerin sonucuna göre 121 yeni vakaya rastlandığı açıklandı.