29.5 C
Lefkoşa
26 Eylül 2020 Cumartesi

Evlilik Yıldönümü İçin Karısıyla Gittiği Restoranda Hayatını Kaybetti-VIDEO

Edinilen bilgiye göre, Hüseyin Çiftçioğlu (39), eşi Nadire Dilek Çiftçioğlu ile birlikte evliliklerin birinci yılını kutlamak üzere Oymapınar bölgesinde bir restorana gitti. Çiftçioğlu çifti burada yıl dönümünü kutlarken, Hüseyin Çiftçioğlu bir süre baraja girerek yüzdü.

ADLİ TIP MORGUNA KALDIRILDI

Barajdan çıktıktan sonra üzerini giyip hesap ödemeye giden Çiftçioğlu, bilinmeyen nedenle bir anda yere düştü. Olay yerine çağrılan 112 acil servis ekipleri Çiftçioğlu’nun hayatını kaybettiğini belirledi. Çiftçioğlu’nun cenazesi, yapılan incelemenin ardından otopsi için Antalya Adli Tıp Morguna gönderildi. Çiftçioğlu’nun yüksek tansiyon hastası olduğu ve tansiyon hapları kullandığı öğrenildi.

“BUZ GİBİ SUYU GÖRÜNCE DAYANAMAZ”

Öte yandan, Nadire Dilek Çiftçioğlu, kocasının hayatını kaybetmeden önce baraja atladığı ve yüzdüğü son anlarını telefonla videoya çektiği ve sosyal medya üzerinden ‘atlar benim adam buz gibi göl suyunu görünce dayanamaz’ notunu yazarak paylaşımda bulunduğu görüldü.


Evlilik Yıl Dönümü İçin Karısıyla Gittiği… paylaşan: haberler

Ana Sayfa Genel Evlilik Yıldönümü İçin Karısıyla Gittiği Restoranda Hayatını Kaybetti-VIDEO

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Cumhurbaşkanı Adayı Arıklı, Hükümeti İşsizlik Sorunundan Dolayı Eleştirdi

Yeniden Doğuş Partisi(YDP) Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Adayı Erhan Arıklı, ülkede işsizlik oranının artmakta olduğunu ancak Hükümetin işsizlik sorununa çare peşinde olmadığını savundu. Arıklı yaptığı...