13.4 C
Lefkoşa
21 Ocak 2021 Perşembe

Fenerbahçe, Mehmet Topuz ve Raul Meireles ile yolları ayırdı

Fenerbahçe’de yaprak dökümü sürüyor. Sarı-lacivertliler, en son Portekizli oyuncu Meireles ve Mehmet Topuz’la yollarını ayırdığını açıkladı. Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

“Kulübümüz, futbol takımımızın 2016-2017 sezonu planlaması kapsamında sözleşmesi yenilenmeyen oyuncularımız Raul Meireles ve Mehmet Topuz’a, takımımıza vermiş oldukları emeklerden ötürü birer teşekkür mektubu iletti.

Bu oyuncular ile yapılan görüşmelerin ardından, Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Sayın Mahmut Uslu’nun imzasıyla gönderilen mektuplarda oyuncularımıza, Fenerbahçe’de görev yaptıkları süre içerisinde takımımıza yapmış oldukları katkı nedeniyle teşekkür edilirken, kendilerine bundan sonraki kariyerlerinde başarılı dolu günler geçirmeleri dilendi.”

Ana Sayfa Genel Fenerbahçe, Mehmet Topuz ve Raul Meireles ile yolları ayırdı

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

SERGEY LAVROV YUNANİSTAN VE GÜNEY KIBRIS HAKKINDA KONUŞTU

SERGEY LAVROV YUNANİSTAN VE GÜNEY KIBRIS HAKKINDA KONUŞTU Yunanistan ile Güney Kıbrıs’ın, Rusya’nın düşman ülke olduğunu veya izlediği politikanın aleyhlerinde olduğunu düşünecekleri herhangi bir...