Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.05 Ocak 2018 Cuma, 19:34

Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?

7. sezon finali 31 milyon kişi tarafından izlenen Game of Thrones’un (Taht Oyunları) 8. sezonu ne zaman başlayacak? sorusunun cevabı nihayet belli oldu.Dizinin yapımcı şirketi HBO, resmi internet sitesinden sevilen dizinin final sezonun ne zaman başlayacağını ve kaç bölüm olarak yayınlanacağını duyurdu.

Game of Thrones’un izlenme rekorlarını altüst eden The Dragon and the Wolf bölümünü bittiği andan itibaren milyonlarca dizi hayranı tarafından merak edilen tek bir soru var: Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?

ABD’li televizyon kuruluşu HBO, resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada fantastik dizi Game of Thrones’un heyecanla beklenen final sezonun 6 bölüm halinde 2019 yılında yayınlanacağını belirtti.

Dizinin son sezonunda yer alan bölümlerin David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter ve Miguel Sapochnik tarafından yönetileceği açıklanırken, yeni sezonun David Benioff & D.B. Weiss, Bryan Cogman ve Dave Hill tarafından kaleme alınacağı duyuruldu.

Game of Thrones’un veda sezonun baş yapımcılığını ise Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger ve Bernadette Caulfield diğer Bryan Cogman, Guymon Casady, Vince Gerardis ve George R.R. Martin yardımcı yapımcılar olarak görev yapacak.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz