Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.05 Mart 2020 Perşembe, 19:43

GAÜ 7. Tiyatro Günleri için geri sayım başladı

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Sahne Sanatları Yüksekokulu, Drama ve Oyunculuk bölümü tarafından bu yıl 7.’si gerçekleştirilen GAÜ 7. Tiyatro Günleri, 12 Mart 2020 Perşembe günü “Profesyonel” oyunu ile başlıyor.GAÜ Drama ve Oyunculuk Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Levent Suner konuyla ilgilli yaptığı açıklamada, GAÜ Sahne Sanatları Yüksekokulu, Drama ve Oyunculuk Bölümü tarafından düzenlen GAÜ 7. Tiyatro Günleri kapsamında sergilenecek olan; oyunların 12 Mart – 9 Nisan tarihleri arasında, GAÜ Uluslararası Kongre Merkezi Spectrum Hall’de saat 20.00’de gerçekleşeceğini belirtti.

Tiyatro’nun Ustaları GAÜ 7. Tiyatro Günlerinde Sizleri Bekliyor
Konuyla ilgili GAÜ’den yapılan açıklamada ise, 12 Mart – 9 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan GAÜ 7’inci Tiyatro Günleri bünyesinde, 12-13 Mart 2020 Çarşamba-Perşembe “Profesyonel”, 27-30 Mart tarihleri arasında GAÜ Sahne Sanatları Yüksekokulu Drama ve Oyunculuk Bölümü “Yalancı” 1 Nisan Çarşamba Günü “Lal Hayal” Tiyatrosu, 3 Nisan Cuma Günü “12 Numaralı Adam”, 6 Nisan Pazartesi Günü “Westend” Tiyatrosu, 8 Nisan Salı Günü “Ivanov” ve 9 Nisan Cuma Günü “İki Bekar” “adlı oyunların sahne alacağı bildirildi.

GAÜ 7. Tiyatro Günleri Kapsamında; Bülent Emin Yarar, Yetkin Dikinciler, Songül Öden , Erkan Kolçak Köstendil, Mert Fırat , Tülin Özen, Tansu Biçer, Emre Kınay ve Evrim Alasya gibi usta oyuncuların GAÜ Uluslararası Kongre Merkezi Spectrum Hall’de sahne alacağı vurgulandı.

GAÜ’nün bu yıl 7’incisini düzenlediği Tiyatro günlerinde, KKTC Telsim ve Dans Fm İletişim Sponsorluğunu, Le Chateau Lambousa Hotel Konaklama Sponsorluğunu üstleniyor.
Biletler Tükenmeden Koltuğunuzu Ayırmayı Unutmayın
Ünlü oyunların sahne alacağı GAÜ 7. Tiyatro Günleri kapsamında sahnelenecek oyunlar için biletlerin; GAÜ Kampüs Stand, Lefkoşa Monart Gallery Dereboyu ve online olarak https://biletinial.com/etkinlikleri/gau-7inci-tiyatro-gunleri?cityId=55 adresi üzerinden satışa sunulduğu ifade edildi. Ayrıca bu yıl koltukların numaralı olarak satışa sunulduğu belirtilen açıklamada, detaylı bilginin 0(392) 650 2000 dahili 1165 numaralı telefon ile www.gau.edu.tr adresi ve [email protected] adresinden alınabileceği bildirildi. Bilet fiyatlarının; öğrenci 25 TL tam ise 35 TL olduğu ifade edildi.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz