11.6 C
Lefkoşa
26 Şubat 2021 Cuma

GAÜ – Çetinkaya taraftarlarına çağrıda bulundu

GAÜ – Çetinkaya Türk Spor Kulübü, 2015-2016 sezonuna çok iyi bir başlangıç yaparak, ligin ilk haftasından beridir lider durumdadır.

GAÜ-Çetinkaya futbol takımımızın, birlik ve beraberlik ruhu ile yakalamış oldukları başarıların devamı hiç kuşkusuz ki camiamızın destekleri ile gelmeye devam edecektir.

Takımımızın ve kulübümüzün yakalamış olduğu bu birlik ve beraberliğe, camiamızın maçlarda takımımızı yalnız bırakmayarak destek olmaları büyük güç katacaktır.

Efsane GAÜ-Çetinkaya camiasının, takımımızın kombine kartlarından alarak, hem takımımızın maçlarına gelerek manen hem de madden destek olmaya çağırıyoruz. Kombine kartı almak isteyen değerli GAÜ-Çetinkaya Spor Kulübü taraftarlarının, GAÜ-Çetinkaya Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyelerimizden temin edebileceklerdir.

GAÜ-Çetinkaya futbol takımımızı izlemeye gelecek olan diğer spor severlerin de, maçlara girişlerde güncel futbolcu ya da yönetici kimlik kartlarını ibraz ederek, ücretsiz izleyebileceklerdir.

Bunların dışında kalan maçlarımıza gelecek olan spor severlerin, hem ülke futboluna hem de kulübümüze katkı sağlayacak olan maça giriş ücretlerini ödeyerek girebileceklerini bildiririz.

Ana Sayfa Genel GAÜ – Çetinkaya taraftarlarına çağrıda bulundu

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

BİN 500 TL ÜCRET DESTEĞİ BAŞVURULARI ONLINE ALINMAYA DEVAM EDİYOR…

BİN 500 TL ÜCRET DESTEĞİ BAŞVURULARI ONLINE ALINMAYA DEVAM EDİYOR…  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 2021 yılı için yapılması öngörülen 1500 TL’ye kadar ücret desteğine...