14.5 C
Lefkoşa
2 Mart 2021 Salı

Gazimağusa’da 3 kişi tutuklandı

Gazimağusa’da, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından dün M.K.’nin (E-29) evinde yapılan aramada, yaklaşık 3 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve içerisinde tütün ile karışık sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde olduğuna inanılan 4 adet ucu yanık sarma sigara bulunarak emare olarak alındı. M.K. tutuklandı.

Gazimağusa’da, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından S.A.A.M’nin (E-17) kalmakta olduğu yurt odasında yapılan aramada tasarrufunda yaklaşık 100 mlgr ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, söz konusu ikametgahta misafir olarak bulunmakta olan M.O.N.M.’nin (E-19) tasarrufunda ise yaklaşık 1,4 gr ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve içerisinde hintkeneviri türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan 2 adet plastik öğütücü bulunarak emare olarak alındı.

Bahse konu şahıslar tutuklandı.

TAK

Ana Sayfa Genel Gazimağusa'da 3 kişi tutuklandı

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

KKTC NÖBETÇİ ECZANELER 2 MART 2021 SALI

2 Mart akşamından 3 Mart sabahına kadar nöbetçi olan eczaneler listesi haberimizin detaylarında. Önemli Not: Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti...