12.1 C
Lefkoşa
16 Ocak 2021 Cumartesi

GEÇİTKALE’DE DEHŞET (14 Yaşındaki çocuk anne ve babasını vurdu)

Geçitkale köyü şokta! Geçitkale’de akılalmaz olay!
Geçitkale köyünde dün akşam trajik bir olay yaşandı. Geçitkale’de Derviş Çobanoğlu’nun (Bondigo) 14 yaşındaki oğlu Çınar önce babası Derviş Çobanoğlu’nu sonra da annesi Bengü’yü silahla vurularak öldürüldü.Çocuk anne ve babadan sonra  sonra kendini öldürüldü.

OLAY NASIL OLDU
14 yaşındaki Çınar Çobanoğlu önce yatakta uyuyan annesi Bengü Çobanoğlu ve babası İbrahim Çobanoğlu’nu öldürdü, ardından kendi canına kıydı. Büyük abisinin olayı bildirmesinin ardından hastaneye yaralı olarak kaldırılan Çınar Çobanoğlu kurtarılamadı. Sebebi ise bilgisayar oyunları olarak tahmin ediliyor. Geçitkale’nin köklü ailelerinden Bondigolar ile birlikte tüm bölge halkı büyük bir üzüntü yaşıyor.

Akıl almaz olayla ilgili polis akşam saatlerinden bu yana kapsamlı bir araştırma yapıyor. Polisin evde iki adet boş kovan bulduğu bildirildi. Bölgede çok sayıda polis var. Evdeki inceleme halen sürüyor.

Polis Basın Subaylığı yapılan kısa açıklamada polisin olay yerinde olduğunu ve her ihtimalin araştırıldığını söyledi.

 

GÖRGÜ TANIĞI OLAYIN NASIL OLDUĞUNU ANLATTI

“Sabah 03.00’te kapımızın şiddetli şekilde çalınmasıyla uyandık. Büyük oğul bize gelerek ‘koşun beni kurtarın Çınar ateş etti. Koşun bakın kendine bişey yaptı galiba” dedi. 18 yaşındaki çocuğun ‘Beni eve saklayın demesiyle onu evimize aldık. Bu sırada beni koşarak karşı eve geçtim. Biz silah sesi duymadık. Koşarak eve gittim. Çocuğu oturur vaziyette kanlar içerisinde buldum. Ambulansı ve polisi aradım. Geldi ona da yardım ettim. Çocuğu belki kurtarırsınız diyerek ambulansa koyduk. Anne baba hayatını kaybetmişti. Çocuk yere doğru eğilmiş bir şekilde duruyordu”

Görgü tanığı: “18 yaşındaki çocuk bize gelerek “Amca Çınar bana ateş etti bana da bişey yapacak” diyerek yardım istedi

Ana Sayfa GÜNDEM GEÇİTKALE'DE DEHŞET (14 Yaşındaki çocuk anne ve babasını vurdu)

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

BAKANLAR KURULU TOPLANTISI TAMAMLANDI

Başbakan Ersan Saner başkanlığındaki toplantı sona erdi yaklaşık 2 saat sürdü. Toplantıda, covid-19 vakalarındaki artış nedeniyle alınması beklenen ek tedbirler değerlendirildi. Az sonra açıklama yapılması bekleniyor...

TRAFİK KAZASI!