30.6 C
Lefkoşa
28 Temmuz 2021 Çarşamba

Gerçek aşık mı?

Her konuda konuşabiliyor musunuz?
İletişim her ilişki için çok önemlidir. Sevgilinizin size karşı her konuda net olması ve konuşup fikirlerinizi paylaşabilmeniz aranızdaki bağın çok kuvvetli olduğunun bir göstergesidir.

Yaşadığınız sorunlara nasıl yaklaşıyor?
Gerçek aşkı bulmanız asla sorun yaşamayacağınız anlamına gelmiyor. Önemli olan ise sevgilinizin bu sorunlara çözümcül bir şekilde yaklaşması ve sorunlardan kaçmaması. Sağlıklı bir ilişkinin yolu yaşanılan sorunları başarılı bir şekilde atlatmaktan geçtiğinden sevgilinizin çözüm odaklı biri olması önemlidir.

Verdiği sözleri tutuyor mu?
Hayatınızın aşkı diye nitelendireceğiniz insanın size verdiği sözleri mutlaka tutuyor olması gereklidir. Bu sizi önemsediğini ve ciddiye aldığını gösterir. Unutmayın, sevgiliniz davranışları size karşı olan düşüncelerinin bir yansımasıdır.

Sizi arkadaşlarıyla ve ailesiyle tanıştırmak istiyor mu?
Eğer sevgiliniz sizi hayatının aşkı olarak görüyorsa sizi etrafındaki herkese tanıtmak ister. Böylelikle birbirinizin hayatına daha çok dahil olursunuz.

Önceliği siz misiniz?
Size gerçekten değer veren bir kişinin her koşulda önceliği sizsinizdir. Sizinle ilgili detaylara önem veren, sizi mutlu etmek için uğraşan ve sizi dünyada tekmişsiniz gibi hissettiren kişi emin olun ki doğru insandır.

Siz olduğunuz için mi seviyor?
Doğru kişi, sizi olduğunuz gibi sever. Yargılamaz, başkalarıyla karşılaştırmaz ya da eleştirmez. Çünkü sizin kendinize özgü bir birey olduğunuzu anlar. Hakkınızdaki her şey hoşuna gider; hatta sizin fark edemediğiniz yerlerde bile güzellikler görür.

Olduğunuzdan daha fazlası olmanız için size ilham veriyor mu?
Onunla olmak, sizi geriye götürmektense, gelişmenizi ve yükselmenizi sağlar. Onunla iken daha iyi bir kadın ya da erkek gibi hisseder ve onun için daha da iyi olmak istersiniz.

İhtiyacınız olduğunda yanınızda mı?
Doğru kişi her şartta, gece gündüz, yağmur çamur dinlemeden yanınızda olandır. Problemlerle yüzleşme anında sizi asla yalnız bırakmaz. Sizi derinden önemser – hatta belki de kendini önemsediğinden daha fazla.

Sizi mutlu ediyor mu?
Onunla iken ya da onu düşünürken sürekli gülümser ve kahkaha atar, mutlu olursunuz. Zaman zaman tartışsanız da sorunları haftalarca uzatmaz, kolayca barışırsınız. Birlikte geçirdiğiniz mutlu anlar, mutsuz olanlara ağır basar.

Kendinizi hayatınızın geri kalanında onunla birlikte görebiliyor musunuz?
Doğru kişi, sonsuza dek birlikte olacağınızı düşündüğünüz kişidir. Ne olursa olsun, hangi şartlarda yaşarsanız yaşayın, birlikte olacak ve her zaman yanında duracaksınız.

Onu gördüğünüzde heyecanlanıyor musunuz?
Doğru kişi, onu her gördüğünüzde sizi heyecanlandırandır – daha yeni tanışmış olsanız bile. Buluşmak için sabırsızlanırsınız. En yoğun anlarda bile onu görebilmek için zaman yaratırsınız. Çünkü sizin için çok önemlidir.

Yanındayken kendiniz olabiliyor musunuz?
Şapşal, çılgın, çocuksu, zayıf, somurtkan ya da huysuz bile olsanız gerçek aşkınız yanında yargılanmaktan çekinmeden bunların hepsi olabilmelisiniz. Onun yanındayken faklı bir kimliğe bürünmeye ihtiyaç duymazsınız; o da sizden böyle bir şey beklemez.

Onu seviyor musunuz?
Sevginin olmadığı yerde ilişki olamaz. Doğru kişi, tüm kalbinizle koşulsuz sevdiğiniz biri olmalıdır. Sevginiz, görünüşle, kişisel başarıyla, servetle, aileyle, sosyal statü ile ya da kariyerle ilgili değildir. Sevginiz onun olduğu “kişinin” sonucudur: kişiliği, değerleri ve etik anlayışı.

 

Ana Sayfa YAŞAM Gerçek aşık mı?

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

KKTC DÖVİZ KURLARI 27 TEMMUZ 2021 SALI

Döviz fiyatları bugün ne kadar oldu? Güncel Dolar, Euro, Sterlin alış fiyatı - satış fiyatı, pariteler ve çapraz kurlar hangi seviyelerde yer alıyor? - 27/07/2021 -...