Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.16 Nisan 2018 Pazartesi, 14:10

Güne İyi Başlayın

Sabah nasıl uyandığınız, gün içindeki enerjinizi de etkiliyor. Verimli bir uykudan sonra uygulayacağınız sabah ritüelinizle, hayatın koşturmacasına daha pozitif ve canlı bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Güne daha iyi bir başlangıç yapmanız için bir araya getirdiğimiz 6 ipucunu keşfedin!Cep Telefonundan Uzak

Sabah uyandığınızda ilk iş olarak telefonunu eline alıp sosyal medyada gezinenlerdenseniz, bu alışkanlığınıza biraz ara vermenizi öneriyoruz. Gözlerinizi açtıktan sonra minimum yarım saat cep telefonunuzdan ve dış dünyanın karmaşasından uzak durun ve kendinizi dinleyin.

Sabah Meditasyonu

15 dakikalık bir sabah meditasyonu bile güne daha iyi ve arınmış bir başlangıç yapmanızı sağlayacak. Telefonunuzdan uzak durduğunuz dakikaları meditasyonla iki kat verimli bir hale getirebilirsiniz. Sabah uygulanan meditasyon seansı düşüncelerinizi toparlamanıza vegün içindeki planlarınızı daha verimli uygulamanıza yardımcı oluyor.

Soğuk Etki

Hızlı bir duş hem uyku mahmurluğundan arınmak hem de tazelenmek için birebir. Hem daha hızlı uyanmak hem de cildinizi sıcağın zararlı etkilerinden korumak için duşunuzu ılık suyla alın. Suyun altındaki son birkaç dakikanızda ise soğuk suyu tercih ederek hem kan dolaşım hızınızı hem de enerjinizi artırabilirsiniz!

Bahar Kokusu

Gecenin kokusunu ve uykunun ağırlığını evinizin havasını tazeleyerek çevrenizden uzaklaştırın. Uyanır uyanmaz camları açın ve serin, taze havayla kendinize gelin. Pozitif bir enerji yayan, taze, bahar kokulu bir mum yakarak odanızın enerjisini yükseltebilirsiniz.

Hızlı Maske

Cildiniz de enerjik sabahınıza uyum sağlasın. Eğer kuru bir cilde sahipseniz yoğun nem veren hızlı bakım maskelerini, ya da mat bir cilde sahipseniz enerji veren kafeinli ürünleri tercih edebilirsiniz. Birkaç dakikalık hızlı maske ritüelleriyle cildiniz de sizinle birlikte uyanacak.

Detoks Adımı

Kahvaltınızdan önce vitamin ve detoks öğeleri bakımından zengin bir içecekle güne sağlıklı bir başlangıç yapın. Antioksidan içerikli bu içecekler doğal kafein etkisiyle sizi daha hızlı uyandırırken metabolizmayı ve hücre yenilenmesini hızlnadırarak, güne daha zinde bir şekilde başlamanızı sağlıyor ve vücudunuza içten dışa bakım yapıyor.

 

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz