18 C
Lefkoşa
21 Ekim 2020 Çarşamba

Halil Sezai: konserlerimde ezan okunduğunda ara veririm!

Şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai Paracıkoğlu, 67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç’i darp ettiği iddiasıyla yeniden ifade verdi. Paracıkoğlu’nun savcılıktaki ifadesinin ayrıntıları ortaya çıktı.

Halil Sezai Paracıkoğlu’nun “silahla kasten yaralama”, “hakaret”, “konut dokunulmazlığını ihlal” ve “tehdit” suçlarından ifadesi alındı.

Paracıkoğlu, “silahla kasten yaralama” ve “silahla tehdit” suçlamalarıyla tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.

Paracıkoğlu savcılıkta verdiği ifade sopayı şaka amaçlı yanına aldığını iddia edip şunları anlattı:

“Hakaret ve Küfür Etti”

“Filim çekimim sabote etti. Bir süredir aramızda husumet vardı. Onu tanıyorum, yönetmen arkadaşımın yan villasında oturuyor. Oturup yemek yemişliğimiz var. Olay günü bir elimde sopa bir elimde çiçekle bahçesine gittim. Sopa şaka amaçlıydı. Bir anda bana hakaret ve küfür etti. Aramızda arbede çıktı. Birkaç defa vurdum. Küfür de etmiş olabilirim. Ben konserlerimde bile ezan okunduğunda ara veririm. Dini değerleri aşağılama kastım yok. Ben de darp edildim, yaralandım.”

TRT Haber

Ana Sayfa GÜNDEM Halil Sezai: konserlerimde ezan okunduğunda ara veririm!

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Mersin Uluslararası Limanı’nda 220 kilogram kokain ele geçirildi

Mersin Uluslararası Limanı'na Brezilya'dan gelen bir gemideki konteynerde 220 kilogram kokain ele geçirildi. Mersin Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamaya göre, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri,...