16.3 C
Lefkoşa
20 Ekim 2021 Çarşamba

Hamile kadın karnındaki bebek kazadan önce ölmüş

Bu sabah saat 09.00 sıralarında, Lefke’de Atatürk Caddesi üzerinde 23 yaşındaki Gözde Coşan, yönetimindeki LM 386 plakalı salon araç ile doğu istikametinden batı istikametine doğru aşırı süratli ve dikkatsizce seyrettiği sırada, direksiyon hakimiyetini kaybedip yolun sağına geçti.

Coşan, yolun sağına geçmesi sonucu bankete çarptı, sonra kaldırım üzerine çıkıp; yaya olarak yürümekte olan Gemikonağında sakin 31 yaşındaki Crıstına Zeybek’e çarptı.

Kaza sonucu yaralanan ve 6 aylık ikiz bebeklere hamile olduğu ifade edilen Crıstına Zeybek, ambulans ile kaldırıldığı Cengiz Topel Hastanesinde yapılan ilk yardım müdahalesinin ardından, yine ambulans ile Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesine sevk edildi.

Lefkoşa Devlet Hastanesi’nde yapılan ilk muayenesinde, karnındaki ikiz çocuklardan birinin kaza nedeniyle öldüğü, kendisinin ise sağ ayağının kırıldığının tespit edildiği açıklandı.

Ancak daha sonra yapılan detaylı kontrolde, bebeğinin kazadan önce öldüğü tespit edildi.

Öte yandan araç sürücüsü Gözde Coşan ise tutuklandı.

Ana Sayfa GÜNDEM Hamile kadın karnındaki bebek kazadan önce ölmüş

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

KKTC NÖBETÇİ ECZANELER / 18 EKİM 2021 PAZARTESİ

Bugünden yarın sabaha kadar nöbetçi olan eczaneler listesi haberimizin detaylarında. Önemli Not: Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir...