19.2 C
Lefkoşa
28 Ekim 2021 Perşembe

HANDE ERÇEL, KEREM BÜRSİN’İN TEŞVİKİYLE SPORA BAŞLADI

Haklarındaki aşk iddialarını ısrarla reddeden Hande ErçelKerem Bürsin’in gittiği İstinye’deki spor salonuna yazıldı. 27 yaşındaki Erçel, tam anlamıyla bir spor tutkunu olan Kerem Bürsin’e ayak uydurmaya çalışacak.

Takvim’in haberine göre; aylardır aşk yaşadıkları konuşulan fakat her seferinde arkadaş olduklarını iddia eden oyuncu Hande Erçel ile Kerem Bürsin hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

Her yerde gizli gizli bir araya geldikleri konuşulan ikili, şimdi de İstinye’de bulunan Matchbox Fitness adlı spor salonuna birlikte yazıldı. İkili, birkaç akşam burada beraber spor yaparken görüldü.

KEREM’E AYAK UYDURDU
27 yaşındaki Erçel, tam anlamıyla bir spor tutkunu olan Kerem Bürsin’in teşvikiyle spor yapmaya başladı.

“ARKADAŞIZ”
Oyuncu Hande Erçel, önceki akşam set çıkışı Kavacık’ta yapılan polis çevirmesine takıldı. Burada gazetecileri karşısında görünce kısa süreli şok yaşayan Erçel, “Sizden korkulur. Her yerdesiniz!” diyerek, muhabirlere takıldı. Her şeyin yolunda gittiğini söyleyen Hande Erçel, rol arkadaşı Kerem Bürsin sorularına, “Çok iyi arkadaşız” cevabını verdi.

“ARKADAŞ OLARAK AYRILDIK”
Ünlü oyuncu, eski aşkı Murat Dalkılıç’ın kendisini takipten çıkması hakkında ise, “Arkadaş olarak ayrıldık” açıklamasını yaptı. Şarkıcı Murat Dalkılıç ve oyuncu Hande Erçel, yaklaşık altı ay önce ilişkilerini sonlandırmıştı. Erçel, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada Dalkılıç ile dostça ayrıldıklarını belirtmişti.

ESKİ AŞKINI SİLDİ
Ayrılık sonrası konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmayan şarkıcı, Erçel’i silmişti. Dalkılıç’ın bu hamlesinin ardından Hande Erçel de eski sevgilisini sosyal medyada takip etmeyi bırakmıştı.

 

Ana Sayfa FOTO GALERİ HANDE ERÇEL, KEREM BÜRSİN'İN TEŞVİKİYLE SPORA BAŞLADI

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

KKTC NÖBETÇİ ECZANELER / 27 EKİM 2021 ÇARŞAMBA

Bugünden yarın sabaha kadar nöbetçi olan eczaneler listesi haberimizin detaylarında. Önemli Not: Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir...