17.4 C
Lefkoşa
1 Aralık 2020 Salı

Hastaneye Gitmenize Gerek Kalmadı. Memorial E-Doktor Yanınızda…

Sağlık probleminiz için desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, hastaneye gerek kalmadan,
Memorial Sağlık Grubu doktorları, sağlığınız için yanınızda…

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) pandemisi sürecinde en önemli önceliğimiz, hastalarımızın sağlığı ve güvenidir.
Memorial Sağlık Grubu olarak Dünya Sağlık Örgütü’nün ve Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği rehberler doğrultusunda aldığımız tedbirler ile acil servislerimiz, poliklinik hizmetlerimiz, cerrahi merkezlerimiz ve tüm birimlerimizle her branşta tanı ve tedavi süreçlerimizi güvenli bir şekilde yürütmeye devam ediyoruz.

Aldığımız tüm önlemler ile birlikte Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele için #EvindeKal diyoruz ve tüm Kuzey Kıbrıs’ı güvenli sağlık hizmetleriyle buluşturuyor, “Memorial E-Doktor” ve “Memorial Evde Bakım” hizmetlerimizle ihtiyacınız olan sağlık hizmetini evinize getiriyoruz.

Bu sayede ihtiyacınız olan bir branştan görüntü görüşme randevusu alarak sağlığınızla ilgili merak ettiğiniz konuları uzman hekimlerimize danışabilir, gerekli durumlarda muayene ve tetkiklerinizi evinizde yaptırabilir, kontrolünüzü yine evinizden çıkmadan canlı ve görüntülü görüşme ile tamamlayabilirsiniz.

Ana Sayfa KUZEY KIBRIS Hastaneye Gitmenize Gerek Kalmadı. Memorial E-Doktor Yanınızda...

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

CUMHURBAŞKANI TATAR, GİRNE HALK EVİ HEYETİNİ KABUL ETTİ

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Girne Halk Evi Başkanı Veli Esendağlı ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti. Cumhurbaşkanı Tatar kabulde, CoVid-19 salgını nedeniyle futbol liglerinin henüz başlamadığını...