Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.16 Ocak 2019 Çarşamba, 20:37

Hindistan düğün fuarlarında KKTC rüzgarıKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin öncü ve kurumsal turizm şirketlerinden olan Master Management Group bünyesindeki Cyprus Global Hindistan’da gerçekleşen SATTE 2019 fuarına katıldı.

KKTC de DÜĞÜN TURİZMİ 
Kuzey Kıbrıs ‘ta alternatif turizm modelleri arasına giren Düğün Turizminin öncüsü olan Cyprus Global, son iki yıldır yapmış olduğu çalışmalar neticesinde geçtiğimiz sezon Hindistan dan KKTC’ye düğün ve kongreler organizasyonu yaparak bir ilke imza atmıştı.

SEZER KIZGIN: ” Hindistan’da KKTC için varız”
Master Management Group ve Cyprus Gobal kurucu ortaklarından olan Sezer Kızgın, Hindistan’ın yoğun nüfusa sahip ve ciddi paralar harcayan bir turizm potansiyeli olduğuna dikkat çekti. Kızgın; ” 2-3 yıldır yoğun bir şekilde Hindistan ve düğün turizmi için çaba sarf ediyoruz. KKTC Turizm Bakanımız Sn.Fikri Ataoğlu’nun da bu konudaki bizlere olan inancı ve vizyonu sonucu, artık Hindistan pazarında yer bulan bir KKTC var. Hindistan’ın en büyük turizm şirketleri ile buluştuğumuz bu fuarda da Kuzey Kıbrıs’ı anlatıyoruz, otellerimizi ve adamızın güzelliklerini paylaşıyoruz. Bugün yaptıklarımız ile artık eminiz ki Kuzey Kıbrıs turizminde ki tüm paydaşlarımız önümüzde ki yıl, burada ki temaslarımız neticesinde Düğün Turizmi ve Hindistan pazarından yararlanacaktır. Turizmin evrensel ve paylaşımcı gücü ile Kuzey Kıbrıs ekonomisine katkı koymanın gururu ile girişimlerimize devam ediyoruz” dedi.

HİNDİSTANLI YETKİLİLER KKTC’DEYDİ
Geçtiğimiz aylarda Kuzey Kıbrıs’a, gelen Hindistan’ın turizm yöneticileri KKTC Turizm Bakanı Fikri Ataoğlu ile de görüşmüştü. Cyprus Global’ın misafiri olan TAFI ( Travel Agents Federation of India ) Yönetim Kurulu ve OTAI (Outbound Tour Operators Association of India) Yönetim Kurulu üyeleri Kuzey Kıbrıs’ı gezme şansı yakalamıştı. SATTE 2019 Hindistan Fuarında ise TAFI VE OTAI yetkilileri Sezer Kızgın ile bir araya geldi ve Kuzey Kıbrıs Turizm’i üzerine görüşmeler yapıldı.

KKTC’YE BÜYÜK İLGİ
Hindistan da gerçekleşen fuarlarda KKTC standına büyük ilgi olmasından memnuniyet duyduklarını belirten Cyprus Global ekibi,
18-19 Ocak 2019 tarihleri arasında Sezer Kızgın, Semra Şenel ve Haydar Akçay ile BTML Fuarı Delhi’de,
23-25 Ocak 2019 tarihleri arasında Sezer Kızgın, Semra Şenel ve Haydar Akçay ile OTM Fuarı Mumbai’de, Kuzey Kıbrıs ‘ın tanıtımı için çalışıyor…

Hindistan da gerçekleşen SATTE 2019 Fuarı sebebiyle Yeni Delhi’de bulunan Master Management Group direktörü Sezer Kızgın, Türkiye Cumhuriyeti Hindistan Büyükelçiliğine resmi ziyaret gerçekleştirdi ve Büyükelçi Şakır Özkan Torunlar ile görüştü.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz