enflasyonemeklilikötvdövizkktckktc haberson dakikakıbrıs son dakikakktc gazeteleri
DOLAR
18,8099
EURO
20,6768
ALTIN
1.179,84
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin KKTC Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
KKTC
Az Bulutlu
13°C
KKTC
13°C
Az Bulutlu
Perşembe Az Bulutlu
13°C
Cuma Az Bulutlu
12°C
Cumartesi Yağmurlu
8°C
Pazar Az Bulutlu
11°C

Miroğlu anısına yarıştılar

Miroğlu anısına yarıştılar
28.11.2022 18:44
A+
A-

Taekwondo Karate Judo Aikido Federasyonu tarafından organize edilen Dr. Salih Miroğlu geleneksel Taekwondo KarateBudoMartıalarts(Kurash-Wushu ) müsabakaları Girne Avrasya TaekWondo Merkezi’nde önceki gün (Pazar) yapıldı
Yapılan müsabakalarda Girne Bölgesi Şampiyon olurken , İkinciliği Lefkoşa, Üçüncülüğü Gazimağusa Bölgesi aldı.
Müsabakaları Master Öykü Ergin, Açelya Ergin, Ana Tüysüzve NehirSeringözden oluşan hakem heyeti yönetirken dereceye girenlere ödüllerini Federasyon Başkanı Senior Grand Master Gökbilen ve Kulüp temsilcileri verdiler.

BAYANLAR KMUSABAKA SONUÇLARI
1.Kategori: 1.Gülşah Erfenike 2.Defne Karam
2.Kategori: 1.Havin Yılmaz 2.Enise Püsküllü 3.Zehra Bilge Bayram
3.Kategori: 1.Zehra Naz Ağan 2.Daria Shymushevska 3.Rojbin Özer
4.Kategori: 1.Bingül Özfaik 2.Melis Kızıltaş 3.Dua Rızwan Zaman
5.Kategori: 1.Melek Ünver 2.Nursima Kara 3.Kura Bah
6.Kategori: 1.Hira kürekçi 2.Aslı İpek Kara 3.Zeynep Kürekçi
7.Kategori: 1.İklim Gürcan Ünver 2.Zeliha Arpacıoğlu 3.Hamide Kurtul
8.Katagori: 1.Nina hordiienko 2.Ada Doğan
9.Katagori: 1.derin Karaca 2.Miray Mafratoğlu 3.Alya akgün

ERKEKLER MUSABAKA SONUÇLARI
1.Kategori: 1.Münür Püsküllü 2.Miran Kutlu İnce 3.Timur Özfaik2.Kategori
2.Kategori: 1. Fethi Özfaik 2.Yakup Kağan Dağ 3.Atlas Ersoy
3.Kategori: 1.Damir İnce 2.Ali Ersoy 3.Ahmet Alp Hapurcuoğlu
4.Kategori: 1.Barış Erfenike 2.Mustafa Yalçın 3.Tibet Ulukut
5.Kategori: 1.Cem Akel 2.Mateo Antwe 3.Esat Büyüksarı
6.Kategori: 1.Mohammed Ossenyim 2.Ali Arpacıoğlu
7.Kategori: 1.Arda Doğan 2.İsmail Kaya Akgün

YAZI ARASI REKLAM ALANI

KARATE KATA SONUÇLARI:

1.Kategori: 1.Aren Ege Şahin 2.Mustafa Direnç Yöney
2.Kategori: 1.Daniil Tyutyugın 2.Roman Nikitin 3.Georgi Lobonai
3.Kategori: 1.Danial Olasanai 2.Danial Shamsyev
4.Kategori: 1.Dana Balkhashyeva
5.Kategori: 1.Karolina Alpsaran

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.