14.5 C
Lefkoşa
18 Ocak 2021 Pazartesi

Instagram’a Yeni Özellik!

Sosyal medya devi Facebook’un bünyesinde bulunan Instagram kullanıcılarının uzun zamandır talep etiği özelliği test etmeye başladı.

Instagram, her geçen gün yeni bir özelliği kullanıcılara sunuyor.

Bugün ortaya çıkan ve henüz test aşamasında olan özellik ise özellikle Instagram’da fazlasıyla vakit geçiren ‘bağımlı’ kullanıcıları hedef alıyor.

Instagram, kullanıcılarını sevindirecek önemli bir özelliği test ediyor.

Yeni özellik aktif hale geldiğinde kullanıcılar artık Instagram’da yayınlanan fotoğrafların hepsine baktığında bildirim alacak.

Söz konusu özellik kullanıma girdikten sonra ‘tüm fotoğraflara baktınız’ uyarısını gören kullanıcı böylece kaçırdığı bir fotoğrafın olmadığını görmüş olacak.

Basit bir çalışma mantığı olan bu özellik, son iki gün içerisinde yayınlanan tüm gönderilere baktığınızda sizi uyarıyor.

Hepsini Gördün başlığı ile kullanıcılara” Son 2 gündeki tüm yeni gönderileri gördün” uyarısı yapılıyor.

iOS 12 ve Android P ile birlikte mobil cihaz bağımlılığının önüne geçmek için uygulamalarda geçirilen zamanının kısıtlanabildiğini hatırlatmak isteriz.

Ayrıca, en üst kısımdaki linkten Rahatsız Etme özelliğinin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Ana Sayfa BİLİM VE TEKNOLOJİ Instagram'a Yeni Özellik!

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

YERLİ OTOMOBİL “GÜNSEL” HALKLA BULUŞUYOR

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin yerli ve milli otomobili GÜNSEL, halkla buluşuyor. Son üç aydır başta Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar olmak üzere,...