Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.03 Mart 2017 Cuma, 11:28

‘İstanbul Kırmızısı’ görücüye çıktı

‘İstanbul Kırmızısı’nın galasında bir araya gelen başrol oyuncuları Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün ve Mehmet Günsür, yönetmen Ferzan Özpetek’e övgüler yağdırdıFerzan Özpetek’in yeni filmi ‘İstanbul Kırmızısı’nın galası, önceki akşam Uniq İstanbul’da yapıldı. Başrol oyuncuları Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Nejat İşler, Mehmet Günsür ve Serra Yılmaz’ın hazır bulundukları gecede, konuklar kırmızı halıyla karşılandı. İş, sanat ve cemiyet hayatının seçkin simalarının katıldığı gala, renkli görüntülere sahne oldu. Gösterim öncesi kameraların karşısına geçen Özpetek, “Çok heyecanlı ve mutluyum. Ekip harika, ikna etmekte  zorlanmadım” dedi.

Yazar Orhan karakterini canlandıran Ergenç, “Çok hoş zaman geçirdik. Ferzan ne istediğini çok iyi bilen bir yönetmen. Çok şanslı hissediyorum” şeklinde konuştu. Büyüküstün ise “Filmi görmedim, harika bir ekip ve yönetmen” dedi. 20 yıl önce Özpetek’le ‘Hamam’ filmini çeken Günsür de ”Biz aynıyız, sadece biraz büyümüşüz. O, müthiş bir yönetmen”  yorumunu yaptı.

‘Kıvanç hep başrolde!’

Yılmaz Erdoğan, iyi bir kadro kuran Ferzan Özpetek’i kutladı. Yapımcı, “Bir sonraki projenizde Kıvanç Tatlıtuğ başrol olur mu?” sorusu üzerine “O her zaman başrolde” dedi.

Konu kapandı

Emel Sayın, polemik yaşadığı Bülent Ersoy’la arasında hiçbir sorun olmadığını söyledi. Sanatçı, “Aramızda sürtüşme yok, arkadaşımı kırmak istemem. Konu çok gereksizdi ve kapandı” açıklamasını yaptı.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz