17.3 C
Lefkoşa
20 Nisan 2021 Salı

Kanatlı’nın vefatı büyük üzüntü yarattı

Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Nazım Çavuşoğlu, hayatını kaybeden Hüseyin Kanatlı’nın verdiği emekler ve öğrettikleri ile toplumda yer etmiş büyük bir değer olduğunu söyledi.

Bakan Çavuşoğlu yayınladığı taziye mesajda, “Kıbrıslı Türklerin ilk sunucusu olarak bilinen ve Kıbrıs Türk tarihine damgasını vurmuş, duayen radyocu, yayıncı, gazeteci, öğretmen Hüseyin Kanatlı’nın vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Verdiği emekler ve öğrettikleri ile toplumumuzda yer etmiş, büyük bir değerimizi kaybettik” dedi.

Çavuşoğlu merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm basın camiasına başsağlığı diledi.

DBB’den KAnatlı’nın vefatından dolayı taziye mesajı…
Dış Basın Birliği, Kıbrıs Türk medyasının sembol olmuş en değerli isimlerinden biri olan, Hüseyin Kanatlı’nın vefatının derin bir üzüntü ile karşılandığını bildirdi.

DBB Başkanı Tahir Olcay Kıraç yayınladığı mesajda, “Sayın Kanatlı, mesleğinde ülkemizde duayen olmuş, kendisinden sonra gelen birçok radyo ve televizyoncuya ışık olmuştur.Dürüst kişiliği, hayata her zaman olumlu bakan yapısı ve toplumunu çok seven karakteri ile sayın Kanatlı, tüm basın camiamızın yanısıra toplumuzda da yer etmiş önemli bir değer olarak asla unutulmayacaktır.
Tüm üyelerimiz adına kendisine Allah’tan rahmet, yakınlarına ve halkımıza başsağlığı dileriz.
Ruhu şad olsun.” ifadelerine yer verdi.

Ana Sayfa Genel Kanatlı'nın vefatı büyük üzüntü yarattı

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

KKTC DÖVİZ KURLARI 20 NİSAN 2021 SALI

  Döviz fiyatları bugün ne kadar oldu? Güncel Dolar, Euro, Sterlin alış fiyatı-satış fiyatı, pariteler ve çapraz kurlar hangi seviyesinde yer alıyor?   20/04/2021 - Tarihinde Geçerli...