15.3 C
Lefkoşa
30 Kasım 2021 Salı

KAÜ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ’NİN “FINE TALKS” SEMİNERLERİ BU YIL ONLINE YAPILACAK

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi’nin üniversite öğrencilerine yönelik “Fine Talks” adı altındaki seminerler dizisinin yeni konukları TS-DS Tasarım Ofisinden Mimar Erhan Afşaroğlu, Mustafa Afşaroğlu ve Şelay Aykılıç olacak.

KAÜ’den verilen bilgiye göre, üniversite öğrencilerine yönelik ve halka açık yapılan “Fine Talks” adlı seminerler dizisi pandemi sürecinden dolayı bu yıl online olarak gerçekleşecek.

Seminerler güzel sanatlar, mimarlık ve iletişim alanlarında başarı kazanmış kişilerin mesleki deneyimlerini aktarmalarından oluşuyor.

Erhan Afşaroğlu, Mustafa Afşaroğlu ve Şelay Aykılıç’ın KAÜ öğrencilerine meslek hayatındaki deneyimlerini ve başarı sırlarını aktararak merak edilen soruları yanıtlayacakları Seminer 5 Ocak Salı saat 15.00’da Google Meets üzerinden KAÜ’nün Facebook canlı yayını olarak gerçekleşecek.

Ana Sayfa GÜNDEM KAÜ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ’NİN “FINE TALKS” SEMİNERLERİ BU YIL ONLINE YAPILACAK

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

KKTC DÖVİZ KURLARI / 29 KASIM 2021 PAZARTESİ

Döviz fiyatları bugün ne kadar oldu? Güncel Dolar, Euro, Sterlin alış fiyatı-satış fiyatı, pariteler ve çapraz kurlar hangi seviyesinde yer alıyor? - 29/11/2021 - Tarihinde Geçerli...